Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2016, 18:29

autor: Góral

Games with Gold na kwiecień - The Wolf Among Us, Sunset Overdrive, Dead Space i Saints Row IV

Microsoft ujawnił gry, które znajdziemy w kwietniowej ofercie Games with Gold. Będą to The Wolf Among Us, Sunset Overdrive i Lords of the Fallen na Xboksa One oraz Dead Space i Saints Row IV na Xboksa 360 i Xboksa One (wsteczna kompatybilność).

Poznaliśmy ofertę promocji Games with Gold na kwiecień. Tym razem firma Microsoft udostępni osobom opłacającym abonament Xbox Live Gold kilka konkretnych tytułów, z których największą atrakcją jest chyba Sunset Overdrive z października 2014 roku. Pozostałe produkcje wymieniamy poniżej, jednak najpierw pragniemy przypomnieć, że zasady Games with Gold różnią się w zależności od platformy sprzętowej. Na Xboksie 360 po dodaniu do kolejki, gry dostajemy na zawsze i można się nimi bawić nawet po wygaśnięciu abonamentu. Natomiast na Xboksie One są one dostępne tylko wtedy, kiedy mamy aktywną subskrypcję.

Sunset Overdrive jedną z gier dostępnych w kwietniu w ramach promocji Games with Gold. - Games with Gold na kwiecień - The Wolf Among Us, Sunset Overdrive, Dead Space i Saints Row IV - wiadomość - 2016-03-24
Sunset Overdrive jedną z gier dostępnych w kwietniu w ramach promocji Games with Gold.

Gry na Xboksa One:

  • The Wolf Among Us (dostępna od 1 do 30 kwietnia) – jedna z przygodówek firmy Telltale Games. Tym razem została ona oparta na serii komiksowej Fables. Podczas zabawy śledzimy losy Wielkiego, Złego Wilka i innych baśniowych postaci, które uciekły z magicznej krainy.
  • Sunset Overdrive (dostępna od 16 kwietnia do 15 maja) – zwariowana gra akcji autorstwa studia Insomniac Games. Tytuł stanowi zabawną wariację na temat apokalipsy zombie. Gracze wcielają się w jedną z osób, która musi przetrwać w mieście opanowanym przez rozmaite stwory. W tym celu wykorzystujemy różne bronie, ślizgamy się po linach wysokiego napięcia i robimy szereg innych rzeczy.

Przypominamy także, że do 15 kwietnia można pobrać również Lords of the Fallen.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Wymienione niżej gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • Dead Space (dostępna od 1 do 15 kwietnia) – kosmiczny horror z 2008 roku. Podczas przygody wcielamy się w inżyniera Isaaca Clarke’a. Trafia on na statek górniczy, z którego dochodzi sygnał ratunkowy. Na miejscu okazuje się, że sytuacja jest dużo poważniejsza, niż można się było spodziewać.
  • Saints Row IV (dostępna od 6 do 30 kwietnia) – kolejna odsłona zwariowanego cyklu sandboksów. Tym razem gang Third Street Saints musi zmierzyć się z kosmitami, pragnącymi przejąć władzę na Ziemi.