Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2020, 14:02

Gameplay z Ruined King - gry single player z bohaterami LoL-a

Ruined King – RPG w świecie League of Legends – otrzymało pierwszy pokaz rozgrywki. Przybrał on postać gameplay trailera, który daje nam przedsmak atrakcji szykowanych przez studio Airship Syndicate.

Ponad rok temu studio Riot Games zalało graczy zapowiedziami gier osadzonych w uniwersum League of Legends. Na tym się nie skończyło, bo jeszcze w tym samym roku ogłoszono inicjatywę Riot Forge, w ramach której firma pozwoli innym deweloperom na opracowanie własnych produkcji ze świata tej popularnej MOBA. Jedną z nich jest Ruined King od studia Airship Syndicate, który został zaprezentowany na pierwszym filmiku z rozgrywki. Materiał nie jest długi, ale daje nam wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać zabawa w grze. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Niestety, wraz z tym otrzymaliśmy informację o możliwym opóźnieniu premiery. Ruined King miał ukazać się na początku 2021 roku, ale obecnie na oficjalnej stronie gry mowa jest o debiucie po prostu „w przyszłym roku” na PC (w Epic Games Store), Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Zmiana ta sugeruje, że twórcy nie są pewni, czy uda im się dotrzymać dotychczasowego terminu. Niemniej wiemy przynajmniej, że gra nie tylko nadal powstaje, ale też deweloperzy mają już coś konkretnego (choćby i skromnego) do pokazania. Czekamy na dalsze informacje.