Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2013, 14:39

autor: luckie

Gameplay z bety Slender: The Arrival

Od dziś można zamawiać Slender: The Arrival i, przy okazji, rozpocząć przygodę z betą gry. W związku z tym w sieci pojawiły się pierwsze fragmenty gameplaya z produkcji. Zobaczcie jak prezentuje się Slender w nowiutkim garniturze!

Slender jak zawsze elegancki - Gameplay z bety Slender: The Arrival - wiadomość - 2013-02-11
Slender jak zawsze elegancki

Już po kilku godzinach od rozpoczęcia beta testów gry Slender: The Arrival, komercyjnego rozwinięcia jednego z najlepszych pomysłów na interaktywny horror ostatnich lat, w sieci pojawiły się pierwsze gameplaye z produkcji. Jeden z nich, zamieszczony na YouTube’ie przez użytkownika Spencer Wilson, prezentujemy poniżej. Ostrzegamy, jest strasznie!

Minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Slender: The Arrival
  • Procesor: dwurdzeniowy / czterordzeniowy
  • RAM: 1 GB / 3GB
  • Karta grafiki: GeForce 7600 lub Radeon 1950 / GeForce 260 lub Radeon HD 4850

Beta umożliwia rozegranie poziomu dobrze znanego z pierwowzoru, w którym przemierzamy ciemny las w poszukiwaniu ośmiu stron manuskryptu. Już na pierwszy rzut oka widać różnice w budżecie pomiędzy darmowym Slenderem, a jego następcą. Mowa nie tylko o grafice, ale również o różnorodności lokacji, czy ukształtowaniu terenu. Lepiej wygląda też efekt zakłóceń obrazu, zwiastujący bliskość Slendera. Zresztą to samo można powiedzieć o niezwykle sugestywnej oprawie dźwiękowej. Jak widać, większe możliwości techniczne nie tylko nie zaszkodziły atmosferze produkcji, ale wyraźnie zadziałały na jej korzyść (co nie zawsze jest oczywiste, patrz seria Silent Hill lub Alone in the Dark).

Przypominamy, że Slender: The Arrival można kupić przedpremierowo w cenie 16,31 zł (to o połowę taniej niż w dniu premiery). Dodatkowo zamawiając grę w pre-orderze otrzymamy natychmiastowy dostęp do bety. Pełna wersja produkcji będzie zawierała nowe scenariusze, w których, oprócz przerażającego faceta w garniturze, pojawią się inne zagrożenia. Tytuł ukaże się 26 marca na PC.