Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2013, 08:35

autor: Hed

Ruszyła przedsprzedaż Slender: The Arrival z dostępem do bety

Wystartowała przedsprzedaż gry Slender: The Arrival, czyli komercyjnego rozwinięcia popularnego darmowego horroru. W ramach promocji produkcję można kupić o połowę taniej niż w dniu premiery i zapewnić sobie dostęp do trwającej bety.

Ruszyła przedsprzedaż Slender: The Arrival – kupno gry gwarantuje dostęp do bety. - Ruszyła przedsprzedaż Slender: The Arrival z dostępem do bety - wiadomość - 2013-02-11
Ruszyła przedsprzedaż Slender: The Arrival – kupno gry gwarantuje dostęp do bety.

Firmy Blue Isle Studios oraz Parsec Productions ruszyły z przedsprzedażą gry Slender: The Arrival, czyli następczyni słynnego, darmowego horroru, który przestraszył setki tysięcy graczy i podbił YouTube. Kupując produkcję teraz otrzymamy 50% zniżkę i automatyczny dostęp do trwającej właśnie bety, co oznacza, że od razu można zacząć zabawę. Twórcy potwierdzili jednocześnie, że pełna wersja Slender: The Arrival zostanie wypuszczona 26 marca tego roku.

W dniu premiery Slender: The Arrival będzie kosztował 32,62 zł w podstawowej wersji. Autorzy przewidują jeszcze trzy droższe wydania: edycję ze ścieżką dźwiękową (48,93 zł), edycję specjalną zawierającą dodatkowo 5 wysokiej jakości obrazów z gry (81,55 zł) oraz edycję producencką, w ramach której wejdą podziękowania od twórców i umieszczenie imienia w napisach końcowych (195,72 zł). W ramach promocji przedpremierowej grę można jednak nabyć taniej: za jedyne 16,31 zł.

Kupując każdą z powyższych wersji otrzymamy automatycznie dostęp do bety. W opisie wyjaśniono, że zawiera ona odświeżoną wersję słynnego poziomu z gry Slender: The Eight Pages, czyli wspomnianego darmowego pierwowzoru. Nie zobaczymy w niej więc żadnych nowych scenariuszy, które obiecali Blue Isle i Parsec Productions. Testowe wydanie pozwoli jednak sprawdzić jak zmieni się wizualnie Slender i jakie dodatki do rozgrywki szykują autorzy.

Na stronie oficjalnej gry podano jej wymagania sprzętowe. Twórcy zaznaczają jednak, że obecna wersja gry może sprawiać problemy pewnym konfiguracjom sprzętowym – zostaną one namierzone i wyeliminowane w toku bety. Do uruchomienia bety wystarczy dwurdzeniowy procesor, 1 GB pamięci operacyjnej i karta grafiki pokroju GeForce 7600 lub Radeon 1950. Zalecane jest granie na procesorze czterordzeniowym z 3GB pamięci i kartą GeForce 260 lub Radeon HD4850.

Slender: The Arrival to komercyjne rozszerzenie darmowego hitu Slender: The Eight Pages. Na bazie prostego pierwowzoru autorzy chcą zbudować obszerniejszą i większa grę. Dostaniemy w niej kilka powiązanych ze sobą scenariuszy, z których każdy wprowadzi nowe elementy rozgrywki. Do tytułowego Slender Mana dołączą także inne niepokojące istoty, które mają jeden cel: przestraszyć gracza. Slender: The Arrival pojawi się 26 marca na PC. W planach są edycje konsolowe.

  1. Strona z zamówieniami Slender: The Arrival