Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 grudnia 2020, 12:00

autor: Karol Laska

Gal Gadot miała problemy z reżyserem Avengers i Ligi Sprawiedliwości

Gal Gadot, odtwórczyni roli Wonder Woman w Justice League, oficjalnie poparła stronę Raya Fishera w konflikcie z Jossem Whedonem, twierdząc, że także miewała z reżyserem problemy na planie filmu.

W SKRÓCIE:
  • Gal Gadot przyznała rację Rayowi Fisherowi w kontekście jego oskarżeń względem Jossa Whedona;
  • aktorka sama miała problemy z reżyserem, ale załatwiła je osobiście tak szybko, jak się tylko dało;
  • w międzyczasie Zack Snyder zdradził termin premiery wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości – będzie to marzec 2021 roku

Od lipca tego roku ciągnie się internetowy konflikt Raya Fishera, odtwórcy roli Cyborga w Justice League, z Jossem Whedonem i innymi ludźmi odpowiadającymi za dokrętki filmu. Aktor nie wspomina tego czasu najlepiej – uważa, że nie był traktowany z należytym szacunkiem, ponadto miały zostać wyprowadzone w jego stronę groźby dotyczące dalszej kariery gwiazdora.

Fishera wsparł we wrześniu jego kolega z planu, grający Aquamana Jason Momoa. W dość wulgarny sposób zaczął on bronić aktora i atakować Whedona, podkreślając, że ktoś w końcu musi na poważnie zająć się to sprawą. Teraz do wspomnianej dwójki dołączyła także Gal Gadot – filmowa Wonder Woman. I ona była zmuszona do nieprzyjemnej konfrontacji z reżyserem, ale ponoć załatwiła wszelkie nieprzyjemności na miejscu, nie dając sobie wchodzić na głowę. Mimo to wyraziła wsparcie dla Raya Fishera i potwierdziła prawdziwość jego słów:

Cieszy mnie to, że Ray postanowił wyjawić prawdę. Nie było mnie z resztą chłopaków przy dokrętkach z Jossem Whedonem, ale miałam z nim własne doświadczenia, które nie należą do najlepszych, jednakże zadbałam o wyjaśnienie całej sytuacji już wtedy. Zgłosiłam to „górze”, a ona się za wszystko wzięła. Ale to dobrze, że Ray walczy o swoje – Gal Gadot dla serwisu The Los Angeles Times

Gal Gadot miała problemy z reżyserem Avengers i Ligi Sprawiedliwości - ilustracja #1
Joss Whedon (na zdjęciu) ponownie w ogniu oskarżeń.

Co prawda musieliśmy czekać parę miesięcy, aby kolejni członkowie obsady Ligi Sprawiedliwości puścili parę z ust, ale w końcu się to dzieje. I aż trudno uwierzyć, że byłaby to jakaś aktorska zmowa – najprawdopodobniej doszło do pewnych naruszeń na planie, a winę ze nie ponosi częściowo Joss Whedon. Czy zostaną z tego wyciągnięte dalsze konsekwencje? O tym jeszcze się przekonamy.

Tymczasem Zack Snyder ujawnił w jednym ze swoich komentarzy internetowych datę premiery wersji reżyserskiej Justice League. Jak dotąd wiedzieliśmy, że pojawi się ona w 2021 roku na platformie HBO Max. Teraz wiemy także, że stanie się to w marcu.

Snyder się zagalopował i zdradził termin premiery wersji reżyserskiej filmu. Źródło: Thiago Kesseli, Twitter - Gal Gadot miała problemy z reżyserem Avengers i Ligi Sprawiedliwości - wiadomość - 2020-12-23
Snyder się zagalopował i zdradził termin premiery wersji reżyserskiej filmu. Źródło: Thiago Kesseli, Twitter