Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2020, 12:17

autor: Adrian Werner

Gra Roku 2020 GRYOnline.pl - zagłosuj na swoich faworytów

Wystartowała kolejna edycja plebiscytu Gra Roku, w którym czytelnicy portalu GRYOnline.pl wybierają najlepsze tytuły minionych dwunastu miesięcy, a także najbardziej oczekiwane produkcje przyszłego roku.

Końcówka roku to tradycyjnie czas podsumowań. Jakie gry z 2020 r. najbardziej przypadły Wam do gustu? Na które premiery zaplanowane na 2021 r. czekacie najbardziej? Możecie odpowiedzieć na te pytania, głosując w plebiscycie Gra Roku portalu GRYOnline.pl. Wybierzecie w nim najlepsze produkcje ostatnich dwunastu miesięcy i najbardziej obiecujące gry przyszłego roku. Link do strony z głosowaniem znajdziecie poniżej:

  1. Gra Roku 2020 - GRYOnline.pl

Tegoroczna edycja plebiscytu odbędzie się na zasadach znanych z poprzednich lat. Wybieracie trzy najlepsze gry. Ich kolejność ma znaczenie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wskazać tylko jedną lub dwie produkcje. Głosy możecie oddawać do 8 stycznia i do tego dnia dostępna będzie również opcja modyfikowania swoich typów.

Po zsumowaniu Waszych głosów, 11 stycznia wyłonimy zwycięzców w obydwu głównych kategoriach oraz podamy, kto zatriumfował w pobocznych kategoriach, takich jak „Najlepsze RPG” czy „Najlepszy Exclusive”. Tradycyjnie swoje własne wyróżnienia przyznają także redakcje GRYOnline.pl i TVGry.pl - stanie się to po ogłoszeniu wyników.

Podobnie jak w poprzednich latach, oddanie głosu w plebiscycie uprawnia użytkownika do 7 dni Abonamentu Premium w serwisie GRYOnline.pl, który tym razem zostanie przyznany automatycznie w dniu ogłoszenia rezultatów głosowania.

Wybierając gry, na które możecie głosować, kierowaliśmy się kryterium popularności na naszym portalu. Pod uwagę nie były brane remastery, dodatki, konwersje produkcji z wcześniejszych lat oraz pozycje, które nie uzyskały pozytywnych (zielonych) not w recenzjach. Na liście znalazły się za to remaki (np. Black Mesa czy Mafia: Definitive Edition) i produkcje dostępne w Early Access, takie jak Baldur’s Gate III czy Phasmophobia.