Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2012, 14:23

autor: Michał "Muninn" Kowalski

Futurystyczna wojna w Call of Duty: Black Ops 2 coraz bardziej prawdopodobna

W Internecie pojawiły się kolejne informacje na temat gry Call of Duty: Black Ops 2. Pochodzą od hollywoodzkiej firmy zajmującej się efektami specjalnymi, a dotyczą futurystycznej broni, zaprezentowanej na filmie z serwisu FPS Russia.

Kolejny przeciek dotyczący gry Call of Duty: Black Ops 2 potwierdził wiadomości, które pojawiły się wczoraj. Informowaliśmy wtedy, że na serwisie FPS Russia (prezentującym testy różnych rodzajów broni) znalazł się filmik odnoszący się do kontynuacji gry Black Ops, która ukaże się w tym roku. Spekulowaliśmy, że najprawdopodobniej akcja nowej części serii Call of Duty rozgrywać się będzie w przyszłości, a gracze wcielą się w żołnierzy wyposażonych w futurystyczną broń.

Futurystyczna wojna w Call of Duty: Black Ops 2 coraz bardziej prawdopodobna - ilustracja #1

W Internecie zamieszczono zdjęcia obrazków, które ktoś wydrukował i przybił do korkowej tablicy. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie ich główny „bohater”, czyli „quadocopter” – maszyna latająca z podczepionym uzbrojeniem, ta sama, która została przedstawiona na filmie od FPS Russia. Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej firmy Reel EFX, zajmującej się tworzeniem efektów specjalnych dla hollywoodzkich produkcji (obrazki zostały już usunięte z witryny). Niestety, niewiele wiadomo na temat tych obrazków, lecz najprawdopodobniej pochodzą one wprost z gry Black Ops 2.

Poniżej prezentujemy wspomniane zdjęcia oraz filmik, stworzony przez firmę Reel EFX, konstruktorów przedstawionego w teście FPS Russia modelu „quadocoptera”.

Oficjalna zapowiedź najnowszej odsłony Call of Duty zostanie przedstawiona 1 maja. Informacje o Black Ops 2 pierwsi poznają ci, którzy będą oglądać transmisję meczu play-off ligi NBA w stacji telewizyjnej TNT.

Futurystyczna wojna w Call of Duty: Black Ops 2 coraz bardziej prawdopodobna - ilustracja #2
Futurystyczna wojna w Call of Duty: Black Ops 2 coraz bardziej prawdopodobna - ilustracja #3
Futurystyczna wojna w Call of Duty: Black Ops 2 coraz bardziej prawdopodobna - ilustracja #4