Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 grudnia 2019, 17:01

autor: qjin

FTL: Faster Than Light za darmo w Epic Games Store

Kolejną darmową grą w Epic Games Store jest popularna strategia FTL: Faster Than Light. Oferta jest ważna tylko przez 24 godziny.

FTL to kolejna dobra gra niezależna, którą można zgarnąć za darmo w Epic Games Store. - FTL: Faster Than Light za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-26
FTL to kolejna dobra gra niezależna, którą można zgarnąć za darmo w Epic Games Store.

Epic Games Store przez cały rok rozpieszcza graczy darmowymi tytułami. Jakby tego było mało, to w ramach świątecznej wyprzedaży codziennie pojawia się nowa gra. Tym razem jest to FTL: Faster Than Light, kosmiczna strategia z 2012 roku. Aby dodać ją do konta, należy udać się pod ten adres i kliknąć na przycisk „odbierz”. Na zrobienie tej czynności macie czas tylko do jutra do godziny 17:00.

FTL: Faster Than Light jest debiutancką produkcją studia Subset Games, która zdobyła uznanie w oczach krytyków (wersja PC otrzymała średnie noty na poziomie 84% w serwisie Metacritic) i graczy. Jest to strategia, w której dowodzimy statkiem kosmicznym. Gra czerpie elementy z takich gatunków, jak RPG i roguelike.

Jest to druga, po Into the Breach, produkcja studia Subset Games, którą Epic Games Store rozdał za darmo z okazji świątecznej wyprzedaży. Na FTL: Faster Than Light „darmówki” się nie kończą. Kolejny tytuł poznamy jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.