filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 czerwca 2024, 18:13

Freya Allan zapowiedziała „przerażającą do oglądania” zmianę, jaka zajdzie w Ciri z Wiedźmina Netflixa

Freya Allan, która obecnie pracuje nad 4. sezonem Wiedźmina, opowiedziała o dalszych losach swojej bohaterki i zapowiedziała, że jej zmiana będzie „przerażająca”.

Źródło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, Netflix, 2019
i

Trwają prace nad 4. sezonem Wiedźmina, w którym w roli Geralta wystąpi nie Henry Cavill, a Liam Hemsworth. Jednak oczy wielu mogą skupić się nie na nim, a na granej przez Freyę Allan Ciri, której wątek obierze zupełnie inny kierunek niż dotychczas, a jej postać znajdzie się w centrum uwagi. Ci, którzy przeczytali książki, doskonale wiedzą, czego spodziewać się po dalszych losach postaci, w którą wciela się wspomniana aktorka.

A jak zapowiada je Freya Allan, która ostatnio udzieliła wywiadu magazynowi Elle? Okazuje się, że to, co spotka Ciri i jak to na nią wpłynie, będzie przerażające do oglądania.

[W nadchodzącym sezonie] nastąpi największa zmiana, jaką widzieliśmy. To niewiarygodnie różne od tego, co dotychczas musiałam odegrać w tej roli. Ma swoje pierwsze doświadczenie z romansem, jeśli w ogóle można to tak nazwać, ponieważ nie jest to dobry związek. [Ciri] zagłębia się w bardzo mroczną część siebie, co moim zdaniem będzie przerażające do oglądania.

Nie będziemy spoilerować wydarzeń, które miały miejsce w książkach Andrzeja Sapkowskiego, aby nie popsuć zabawy widzom, którzy ich nie czytali. Ale jeśli historia w serialu Netfliksa podąży zgodnie z nimi, wątek Ciri rzeczywiście może obrać mroczny kierunek, a bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niewyobrażalnymi trudnościami na swojej drodze.

Na razie po zakończeniu 3. sezonu Wiedźmina wiemy, że Ciri rozdzieliła się z Geraltem i Yennefer i jest zdana na siebie oraz bandę Szczurów, którą poznała podczas swoich ostatnich scen.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej