filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 czerwca 2024, 09:36

autor: Pamela Jakiel

Tak Laurence Fishburne prezentuje się w Wiedźminie. Gwiazdor Matrixa jako Regis na pierwszych zdjęciach z planu serialu Netflixa

Prace na planie czwartego sezonu Wiedźmina trwają w najlepsze, a do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające Laurence’a Fishburne’a w produkcji fantasy Netfliksa.

Źródło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, Netflix, 2019
i

W kwietniu tego roku rozpoczęto zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina. Od tej odsłony w serii fantasy rolę Henry’ego Cavilla przejął Liam Hemsworth, a widzowie mieli już okazję zobaczyć zarówno oficjalne jak i zakulisowe fotografie Australijczyka jako Geralta. Produkcja widowiska trwa w najlepsze, więc do sieci trafiają kolejne materiały z planu.

Teraz zadowoleni powinni być fani Laurence’a Fishburne’a, ponieważ portal Redanian Intelligence opublikował pierwsze zdjęcia przedstawiające gwiazdora Matrixa z planu serialu Netfliksa. Aktor wcieli się w serii w Regisa, a to, jak prezentuje się w nowej kreacji, możecie zobaczyć na opublikowanym materiale.

Laurence Fishburne dołączył do obsady, do której należą Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri) oraz Joey Batey (Jaskier). W serialu wystąpią także Sharlto Copley (Leo Bonhart), James Purefoy (Skellan), Danny Woodburn (Zoltan) i Clive Russell (Stribog).

Jak donosi wspomniany wcześniej portal, nakręcono już ponoć dwa odcinki. Przypomnijmy, że nadchodząca seria będzie składała się z ośmiu epizodów. Czwarta odsłona ma być przedostatnią – Netflix oficjalnie zapowiedział już, że serial zakończy się na piątym sezonie.

Nowe odcinki trafią na platformę Netflix na początku 2025 roku.

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

więcej