filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 maja 2024, 14:05

autor: Pamela Jakiel

Tak Liam Hemsworth wygląda jako Wiedźmin. Zobaczcie zdjęcia z planu 4. sezonu serialu Netflixa

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia ukazujące Liama Hemswortha w roli wiedźmina. Zobaczcie, jak aktor prezentuje się w nadchodzącej odsłonie serialu fantasy.

Źródło fot. Wiedźmin, Lauren Schmidt Hissrich, Netflix, 2019
i

Zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina rozpoczęły się w ubiegłym miesiącu. I choć mogliśmy już zobaczyć materiały z próby oraz fotografie przedstawiające dublera Liama Hemswortha, to dopiero teraz do sieci trafiły zdjęcia ukazujące samego aktora wcielającego się w serialu w tytułowego bohatera.

Portal Redanian Intelligence właśnie opublikował materiały z planu nadchodzącej serii. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak Liam Hemsworth wygląda w roli pogromcy potworów i jak prezentuje się w kostiumie tego bohatera.

Na innych fotografiach Australijczyka wcielającego się w protagonistę serialu Netfliksa możemy zobaczyć m.in. pojedynek nowego wiedźmina z Vilgefortzem.

Przypomnijmy, że zaangażowanie Liama Hemswortha do roli, która wcześniej przypadła Henry’emu Cavillowi, wzbudziło wśród fanów serialu spore kontrowersje. Pojawiały się głosy, że Australijczyk nie pasuje do tego, by portretować wiodąca postać w serii fantasy Netfliksa. Zastrzeżenia wzbudzało szczególnie to, jak bardzo umięśniony wydawał się ten gwiazdor. Teraz wreszcie możemy ocenić, czy obawy miłośników odcinkowej produkcji były słuszne.

Liam Hemsworth będzie grał wiedźmina przez dwie kolejne serie. Gwiazdor dołączył do obsady, do której należą Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer) oraz Joey Batey (Jaskier), Laurence Fishburne (Regis), Sharlto Copley (Leo Bonhart), James Purefoy (Skellan) oraz Danny Woodburn (Zoltan).

Czwarty sezon Wiedźmina ma trafić na platformę Netflix na początku 2025 roku.

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

więcej