Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2020, 13:30

autor: AlexB

Francuskie miasta w Euro Truck Simulator 2 doczekają się poprawek

Studio SCS zapowiedziało nową aktualizację do gry Euro Truck Simulator 2. Jedną z jej głównych funkcji będzie poprawa wyglądu kilku francuskich miast. Data premiery patcha jak na razie nie jest znana.

W SKRÓCIE
  1. Cztery francuskie miasta doczekają się poprawek w ETS 2 - Metz, Reims, Strasburg i Dijon.
  2. Zmiany zostaną wprowadzone w aktualizacji 1.37, nie wiadomo jednak, kiedy się ona pojawi.
  3. Studio SCS Software wdraża w życie plan „półregularnych” aktualizacji, mających poprawić stan techniczny ETS2.

Przeszło trzy lata minęły od premiery rozszerzenia Vive la France! do gry Euro Truck Simulator 2. Przez ten czas sporo się zmieniło w tym popularnym symulatorze kierowcy ciężarówki. Kolejne dodatki i aktualizacje wprowadziły do gry sporo usprawnień i modeli, przy których te starsze wyglądają mało atrakcyjnie. Studio SCS Software zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też jego włodarze oddelegowali część swoich pracowników do odświeżania terenów znajdujących się w grze od dłuższego czasu. Poprawek doczekały się chociażby Niemcy, a teraz przyszła kolej na wspomnianą Francję.

Francuskie miasta wkrótce doczekają się poprawek w Euro Truck Simulator 2. - Francuskie miasta w Euro Trick Simulator 2 doczekają się poprawek - wiadomość - 2020-02-06
Francuskie miasta wkrótce doczekają się poprawek w Euro Truck Simulator 2.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu studia SCS Software, wraz z aktualizacją 1.37 do gry ETS 2 odnowienia doczekają się cztery francuskie miasta - Metz, Reims, Strasburg i Dijon. Twórcy zajmują się poprawą wyglądu ich dróg, przeprojektowywaniem niektórych węzłów komunikacyjnych, zmianą znaków, a także wymianą starych modeli budynków i roślinności na nowe. Dodatkowych szlifów doczekają się również tekstury terenu. Ich starania (oznaczone jako „Work in progress”, zatem nie można ich jeszcze traktować jako ostatecznych) możecie zobaczyć na screenach zamieszczonych w niniejszej wiadomości oraz tej stronie.

Studio SCS Software nie zamierza się jednak ograniczać jedynie do poprawy wyglądu francuskich miast. W aktualizacji 1.37 ma się również znaleźć szereg innych niespodzianek. Jakich? Tego jak na razie nie wiadomo. Wszystko powinno okazać się jasne w momencie, gdy patch zostanie oficjalnie udostępniony. Niestety nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

Warto zauważyć, że łatka 1.37 będzie jedynie częścią planu „półregularnych” aktualizacji do Euro Truck Simulator 2. Według słów przedstawiciela studia SCS Software, ich zadaniem będzie przede wszystkim poprawa aspektów technicznych tytułu – najpierw dźwięku, a później grafiki. Wielkimi krokami zbliża się również nowy dodatek do gry, który doda do niej cały Półwysep Iberyjski. Szykuje się zatem całkiem interesujący rok dla wirtualnych kierowców ciężarówek.

  1. Oficjalna strona studia SCS Software
  2. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  3. Euro Truck Simulator 2 – poradniki do gry