Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2015, 19:50

autor: Renox

Francuski Amazon ujawnił daty premier Rise of the Tomb Raider oraz Forza Motorsport 6?

Francuski oddział Amazonu najwidoczniej po raz kolejny ujawnił informacje o dacie premiery gorąco wyczekiwanych tytułów. Tym razem dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się gier Rise of the Tomb Raider oraz Forza Motorsport 6 w wersji na Xboksa One. Informacja została już usunięta, co zdaje się potwierdzać autentyczność wycieku.

Wszystko wskazuje na to, że francuski Amazon kolejny raz ujawnił nieznane dotąd daty premier gorąco wyczekiwanych tytułów. Tym razem sprawa dotyczy gier Rise of the Tomb Raider oraz Forza Motorsport 6, które, zgodnie z informacją zamieszczoną na kartach produktu we wspomnianym sklepie, mają się ukazać na konsoli Xbox One odpowiednio 13 listopada i 18 września bieżącego roku.

Smaczku zaistniałej sytuacji niewątpliwie dodaje fakt, że Amazon France usunął już ze swojej strony internetowej te informacje, zastępując je stosownymi „zaślepkami” mówiącymi o dacie wydania planowanej na 31 grudnia 2015 roku. Prawdą jest jednak, że w Internecie nic nie ginie. Jeden z forumowiczów serwisu NeoGAF zdążył zrobić stosowne screeny, dzięki którym dowiedzieliśmy się o całej sytuacji. Możecie je zobaczyć poniżej:

W tym momencie wyżej wspomniane daty należy traktować z dużą dozą ostrożności, ponieważ jak na razie nie znalazły one oficjalnego potwierdzenia u wydawców czy producentów omawianych tytułów. Obie gry, tj. Rise of the Tomb Raider oraz Forza Motorsport 6, co prawda mają zadebiutować jeszcze w tym roku, ale jak na razie ich twórcy solidnie szczędzą nam informacji na temat dokładnej daty wydania. Bezsprzecznie dobrym momentem na tego typu ogłoszenia będą przyszłotygodniowe targi E3 2015, podczas trwania których oba tytuły zostaną zaprezentowane zebranej publiczności. Pozostaje czekać, ale w razie czego pamiętajcie, że Amazon France znowu był pierwszy.