Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2017, 17:38

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Forza Motorsport 7 ozłocona. Demo ukaże się w tym miesiącu

Na niecały miesiąc przed premierą gry Forza Motorsport 7 dowiedzieliśmy się, że prace nad produkcją zostały ukończone. Jednocześnie okazało się, że tytuł wkrótce doczeka się dema.

Forza Motorsport 7 ozłocona. Demo ukaże się w tym miesiącu - ilustracja #1

Firma Microsoft poinformowała, że prace nad grą Forza Motorsport 7 zostały ukończone, czyli projekt uzyskał tak zwany złoty status. Dzięki temu premiera wyznaczona na 3 października (29 września dla osób, które kupią edycję Ultimate) jest niezagrożona.

To jednak nie jedyne dobre wieści, gdyż 19 dnia bieżącego miesiąca produkcja doczeka się wersji demonstracyjnej. Ukaże się ona na obu docelowych platformach sprzętowych, czyli konsoli Xbox One oraz PC-tach z systemem operacyjnym Windows 10. Deweloperzy ze studia Turn 10 udostępnią w nim samochody Porsche 911 GT2 RS, Mercedes-Benz Tankpool oraz Nissan NISMO GT-R LM. Pierwszym będziemy jeździć po nowym torze w Dubaju, drugim po drogach Mugello, a trzecim na słynnym Nurburgringu. Ponadto sprawdzimy też zmienne warunki pogodowe, które będą nam towarzyszyć podczas jazdy, a do tego otrzymamy szereg ustawień pozwalających dostosować poziom trudności. Dodatkowo w przypadku PC-tów pobawimy się też ustawieniami graficznymi. W tym miejscu od razu pragniemy przypomnieć opublikowane niedawno wymagania sprzętowe:

Forza Motorsport 7 ozłocona. Demo ukaże się w tym miesiącu - ilustracja #2

Poza tym wszystkim doczekaliśmy się nowej reklamy Forzy Motorsport 7, na której kilka osób bawi się w motoryzacyjną odmianę gorących krzeseł. Bierze w niej udział komik Adam Corolla, profesjonalny kierowca Ken Block oraz paru graczy, którzy walczą o miejsce za kierownicą takich maszyn jak Pagani Huarya, Porsche Cayman GT4 czy Nissan GT-R.

Na zakończenie przypominamy, że w grze pojawi się ponad 700 maszyn. W ostatnim czasie deweloper ujawniał je w kilku etapach, więc po szczegóły odsyłamy do naszych wcześniejszych newsów:

Natomiast zestawienie wszystkich torów znajdziecie tutaj.