Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2015, 21:00

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Forza Motorsport 6 – udostępniono wersję demonstracyjną gry

Dzisiaj na konsolach Xbox One pojawiła się wersja demonstracyjna szóstej odsłony bestsellerowego cyklu gier wyścigowych od Turn 10 Studios – Forzy Motorsport 6. Demo pozwala sprawdzić m.in. kilka z 460 zaimplementowanych pojazdów, jak również wybrane części 70-godzinnego trybu kariery. Całość działa w 60 klatach na sekundę i rozdzielczości 1080p.

Demo Forza Motorsport 6 już dostępne. - Forza Motorsport 6 – udostępniono wersję demonstracyjną gry - wiadomość - 2015-09-01
Demo Forza Motorsport 6 już dostępne.

Zgodnie z informacją, którą kilka dni temu ujawniło studio Turn 10, dzisiaj, tj. 1 września, do dyspozycji graczy oddana została wersja demonstracyjna gry Forza Motorsport 6. Demko pobrać mogą oczywiście wyłącznie posiadacze konsoli Xbox One. Co znajdziemy w środku?

Paczka waży 12,67 GB i pozwala zainteresowanym sprawdzić kilka z 450 samochodów zaimplementowanych we właściwej, pełnej rozgrywce. Co istotne, całość zrealizowana została z wykorzystaniem technologii Forzavista, dzięki czemu pojazdy posiadają pełną deskę rozdzielczą i mogą pochwalić się modelem zniszczeń. Wersja demonstracyjna omawianej wyścigówki umożliwia graczom wypróbowanie wybranych elementów wchodzących w skład 70-godzinnego trybu kariery – na przykład zawodów odbywających się podczas nocy czy w strugach deszczu. Naturalnie wszystko działa w wysokiej rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę.

Jednocześnie zachęcamy Was do lektury wcześniej podlinkowanej wiadomości, ponieważ znajdziecie w niej między innymi bogaty spis samochodów w Forza Motorsport 6, zarówno w podstawowej edycji gry, jak i w przypadku pre-orderów. Nie zabrakło również dodatkowych aut stworzonych z myślą o między innymi 10. rocznicy cyklu.

Słowem przypomnienia warto dodać, że omawiana, już szósta odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych, zadebiutuje na rodzimym rynku 18 września w wersji na konsolę Xbox One. Powinno obejść się bez opóźnień, wszak produkcja już parę dni temu trafiła do tłoczni. Zgodnie z ujawnionymi do tej pory informacjami, podczas rozgrywki gracze sprawdzą między innymi 26 tras, wcześniej wspomniane 450 pojazdów, zabawę przez sieć dedykowaną nawet 24 grającym jednocześnie, a także przebudowany tryb kariery, którego podstawę stanowi historia motoryzacji.