Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 listopada 2019, 16:40

Forum Gry-OnLine.pl otrzymało powiadomienia i przywoływanie użytkownika

Na forum GRYOnline.pl pojawiły się nowe funkcje. Mowa tu o powiadomieniach oraz opcji przywoływania innych użytkowników. Od teraz mogą z nich korzystać wszystkie zalogowane osoby.

Jak być może część z Was się orientuje, w ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy testy nowych funkcji na forum GRYOnline.pl. Chodzi o opcje przywoływania innych użytkowników oraz otrzymywania powiadomień o odpowiedzi, które powinny ułatwić życie przede wszystkim osobom korzystającym z naszej strony za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jak do tej pory sprawdzić je mogli jedynie wybrani. Teraz korzystać z nich może każdy zainteresowany, o ile rzecz jasna posiada konto w serwisie.

Zapraszamy do sprawdzania przywoływań. - Forum Gry-OnLine.pl otrzymało powiadomienia i przywoływanie użytkownika - wiadomość - 2019-11-20
Zapraszamy do sprawdzania przywoływań.

Co zrobić, żeby otrzymywać powiadomienia o tym, że ktoś odpisał mi w wątku lub odpowiedział na posta? Przy zakładaniu wątku lub pisaniu wiadomości musisz zaznaczyć 'Wysyłaj powiadomienia', a następnie wybierać formę informowania o dokonanych akcjach. Powiadomienia mailowe to domyślnie zaznaczona forma powiadomień. Notyfikacje push to informacje wyświetlające się w prawym dolnym rogu ekranu komputera lub na pasku powiadomień urządzenia mobilnego i są domyślnie odznaczone. Przy pierwszym zaznaczeniu 'Wysyłaj..." pojawi Ci się okienko "Czy odbierać powiadomienia od witryny gry-online.pl", zaznacz "Odbieraj". Aby lepiej rozeznać się w nowym interfejsie, rzućcie okiem na poniższy screen.

Uwaga! W przypadku telefonów notyfikacje push działają tylko na urządzeniach z systemem Android. Na iOS-ach funkcja ta niestety na razie nie jest obecna. Ma się to jednak zmienić w późniejszym terminie.

Aby przywołać kogoś do wątku (maksymalnie 5 osób naraz) musisz mieć rank powyżej 0. W oknie „Treść wiadomości” wpisz znak @ i ksywkę użytkownika, ewentualnie zaznacz ją, a następnie kliknij [zaczep] (jeśli nick osoby wołanej posiada spacje, jest to najlepsza opcja). Powinna ona wyróżnić się niebieskim fontem. Przywoływanie możecie wyłączyć wchodząc do odpowiedniej zakładki w ustawieniach konta i odznaczając pozycję „Przywoływanie mojej ksywki”. Użytkownicy z abonamentem bądź rankingiem większym niż 10 mogą wołać każdą ksywkę na forum, a z rankingiem poniżej 10 - tylko osoby już pojawiające się w danym wątku.

Dodatkowe szczegóły na temat powiadomień znajdziecie w tym temacie na forum oraz na tej stronie. Jeśli w trakcie użytkowania powiadomień będziecie mieli jakiekolwiek uwagi co do ich działania, wysyłajcie je na adres mailowy [email protected] Poprawki postaramy się wprowadzać na bieżąco.

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej