Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 listopada 2018, 13:50

autor: Frozen

Fortnite w 60 FPS na najnowszych iPhone'ach

Osoby posiadające iPhone'a w wersji XS, XS-Max lub XR mogą już się cieszyć 60 klatkami na sekundę w grze Fortnite. Patch v6.31 wprowadził do aplikacji opcję, która pozwala na zmianę liczby FPS w produkcji studia Epic Games na wyżej wymienionych urządzeniach mobilnych.

Czy 60 klatek w grze mobilnej robi różnicę? - Fortnite w 60 FPS na najnowszych iPhone'ach - wiadomość - 2018-11-28
Czy 60 klatek w grze mobilnej robi różnicę?

Nick Chester z Epic Games poinformował o nowej opcji na Twitterze.

Nie wiem dlaczego nie pojawiło się to w informacji o dzisiejszej aktualizacji, ale jeśli grasz w @FortniteGame na iPhone XS/XS-Max/XR, to teraz możesz grać w 60 FPS. To imponujące osiągnięcie techniczne zespołu i wygląda świetnie! Włączcie to w opcjach.

Opcja pozwalająca na zmianę liczby klatek na sekundę. - Fortnite w 60 FPS na najnowszych iPhone'ach - wiadomość - 2018-11-28
Opcja pozwalająca na zmianę liczby klatek na sekundę.

Fortnite to wieloosobowa gra akcji, która z założenia wymaga od graczy szybkiego reagowania, bowiem wystarczy jeden drobny błąd, aby zostać permanentnie wyeliminowanym z walki. Tytuł został wręcz stworzony do tego, by ogrywać go w 60 klatkach na sekundę. Do tej pory było to możliwe wyłącznie na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pozostałe urządzenia mobilne (w tym również Nintendo Switch) na dzień dzisiejszy pozwalają wyłącznie na grę w 30 FPS, choć niewykluczone, że w przyszłości i one dostaną stosowne patche odblokowujące dodatkowe klatki animacji.

Fortnite to gra-fenomen, która może się poszczycić liczbą 200 mln zarejestrowanych użytkowników i posiada na swoim koncie rekord w ilości osób grających w tym samym czasie. Jednak nie zapominajmy, że ma też swoją ciemną stronę.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale