Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2018, 19:20

autor: AlexB

Fortnite Battle Royale na Nintendo Switch już dostępne

Dziś równo o 19:00 czasu polskiego na Nintendo Switch trafi Fortnite: Battle Royale, czyli szalenie popularna sieciowa strzelanka od studia Epic Games. Podobnie jak na innych platformach, w produkcję można zagrać za darmo.

Fortnite Battle Royale na Nintendo Switch już dostępne - ilustracja #1

Fortnite: Battle Royale to obecnie jedna z najbardziej popularnych sieciowych strzelanek na rynku. Dzieło studia Epic Games do tej pory było dostępne na pięciu platformach – PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Dziś dołączyła do nich szósta. Dokładnie o 19:00 czasu polskiego Fortnite: Battle Royale zadebiutowało na Nintendo Switch. Tytuł można ściągnąć całkowicie za darmo z Nintendo eShop.

To jednak nie koniec niespodzianek. Jak zdradził na Twitterze Nick Chester, jeden z przedstawicieli studia Epic Games, posiadacze Fortnite: Battle Royale na Nintendo Switch będą mogli bawić się z graczami pecetowymi, xboksowymi oraz mobilnymi dzięki funkcji cross play. Niestety, opcja wspólnej rywalizacji wciąż nie obejmuje osób preferujących Fortnite: Battle Royale w wersji PlayStation 4, choć według Tima Sweeneya, dyrektora generalnego studia Epic Games, wprowadzenie jej jest tylko kwestią czasu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale