Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2020, 13:59

autor: Froozyy

Fortnite dostanie helikoptery? Dziś patch 12.20 [aktualizacja]

Według ostatnich doniesień do gry Fortnite trafią jednoosobowe helikoptery. Podobno będą one częścią dzisiejszej aktualizacji 12.20.

Fortnite dostanie helikoptery? Dziś patch 12.20 [aktualizacja] - ilustracja #1
Całkiem możliwe, że już dziś polatamy helikopterami w Fortnite.

Aktualizacja

Zgodnie z przeciekami najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry wyczekiwany przez graczy helikopter. Nie potwierdziła się jednak informacja o tym, że będzie mógł z niego korzystać tylko jeden gracz, bowiem zmieścić się może do niego nawet cała drużyna. Patch 12.20 dodał także Gry Szpiegowskie, nowe misje, naprawił część błędów oraz wprowadził zmiany w niektórych lokacjach na mapie (przeczytacie o nich np. tutaj).

Fortnite dostanie helikoptery? Dziś patch 12.20 [aktualizacja] - ilustracja #2
Helikopter „Choppa” w Fortnite.

Oryginalna wiadomość

Drugi sezon rozdziału drugiego w Fortnite trwa w najlepsze, ale już od pewnego czasu w sieci pojawiają się głosy niezadowolonych graczy, zwracających uwagę, że w produkcji brakuje konkretnych nowości, które utrzymałyby ich zainteresowanie na dłużej. Rozpoczęcie kolejnego sezonu niecały miesiąc temu wprowadziło kilka świeżych pomysłów, ale wielu liczyło na więcej. Całkiem możliwe, że taki stan rzeczy już wkrótce się zmieni, ponieważ - jak donosi jeden z popularniejszych dataminerów, spedicey1 - wraz z dzisiejszą aktualizacją do gry wreszcie trafią m.in. helikoptery, których podobno będzie można używać tylko w pojedynkę.

Według doniesień maszyna ma posiadać 1500 punktów życia i co ważne, nie wpłynie negatywnie na balans rozgrywki (jak to było w przypadku mechów). Pełną specyfikację helikopterów, znalezioną w plikach gry, możecie sprawdzić pod tym adresem. Już za kilka godzin powinniśmy dowiedzieć się, czy przeciek faktycznie jest prawdziwy, chociaż obecne w grze lądowiska czy też oficjalne grafiki już od jakiegoś czasu sugerują, że helikoptery faktycznie do niej zawitają.

Warto mieć również nadzieję, że wraz z nową aktualizacją do gry trafi więcej ciekawych, zachęcających do grania zmian. Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla Fortnitestyczeń to najgorszy okres pod względem finansowym od 2017 roku. Co więcej, tydzień temu na rynku gier battle royale pojawił się mocny konkurent – Call of Duty: Warzone – w którego kilka dni po premierze zagrywało się ponad 15 mln graczy.