Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2017, 11:21

autor: Góral

Football Manager 2018 na podium. Top 10 Steam (7-13 listopada)

Choć Playerunknown’s Battlegrounds dalej nie ustąpiło pierwszego miejsca na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie, a tuż za nim ponownie uplasowało się Call of Duty: WWII, to na kolejnych lokatach zaszło kilka zmian, spowodowanych przez trzech debiutantów: Football Manager 2018, pecetowe NiOh i Hand of Fate 2.

PC-towa wersja NiOh zaliczyła udany debiut. - Football Manager 2018 na podium. Top 10 Steam (7-13 listopada) - wiadomość - 2017-11-13
PC-towa wersja NiOh zaliczyła udany debiut.

W minionym tygodniu na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie zaszło kilka zmian względem ostatniego notowania, ale na szczycie i tak cały czas znajduje się battle royale Playerunknown's Battlegrounds, które znowu pokonało strzelankę Call of Duty: WWII. Ta jednak, podobnie jak przed kilkoma dniami, załapała się do zestawienia w kilku edycjach, które trafiły na drugie, szóste i siódme miejsce.

Największy skok popularności zanotował Football Manager 2018, który tuż przed premierą (10 listopada) zajmował dziewiąte miejsce, a obecnie znajduje się na trzecim. Nieźle (czwarta pozycja) poradziło sobie także NiOh: Complete Edition (premiera odbyła się 7 listopada), czyli PC-towa wersja udanej gry w stylu serii Dark Souls. Ostatnim debiutantem jest Hand of Fate 2 – przyjemna gra RPG z elementami planszówki i karcianki od studia Defiant Development.

Natomiast z pierwszej dziesiątki wypadły Grand Theft Auto V oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja gry roku, a stawkę zamyka nieśmiertelny Counter-Strike: Global Offensive.

1.

Playerunknown's Battlegrounds

2.

Call of Duty: WWII

3.

Football Manager 2018

4.

Nioh: Complete Edition

5.

Assassin's Creed Origins

6.

Call of Duty: WWII

7.

Call of Duty: WWII

8.

Hand of Fate 2

9.

Assassin's Creed Origins

10.

Counter-Strike: Global Offensive