Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2021, 15:15

autor: AlexB

Twórcy Evil West i Shadow Warrior zawitają na stream Find Your Next Game

W najbliższy poniedziałek o godzinie 13:00 czasu polskiego na kanale TVGRY Plus w serwisie YouTube odbędzie się kolejny stream będący częścią akcji Find Your Next Game. Gośćmi Krystiana Smoszny i Jordana Dębowskiego będą przedstawiciele studia Flying Wild Hog.

Zgodnie z majową zapowiedzią, kontynuacja akcji Find Your Next Game, czyli serii streamów tworzonych wspólnie przez redakcje tvgry.pl i GRYOnline.pl, w których szerzej omawiane są nadchodzące wielkimi krokami tytuły, już trwa. Kolejna transmisja na żywo będąca jej częścią odbędzie się w najbliższy poniedziałek o 13:00. Poprowadzą ją Krystian „UV” Smoszna oraz Jordan Dębowski. Ich gośćmi będą przedstawiciele polskiego studia Flying Wild Hog, znanego między innymi z Hard Reset czy Shadow Warrior.

W trakcie streamu poruszone zostaną tematy czterech gier, które znajdują się w przygotowaniu w studiu Flying Wild Hog. O Shadow Warrior 3 opowie Paweł Kowalewski, lead designer tytułu. Evil West zaprezentują Alek Sajnach, specjalista od kwestii narracyjnych, i Tomasz Gop, główny producent. Trek to Yomi zostanie opisane przez Marcina Kryszpina, reżysera produkcji, Pawła Wisza, głównego animatora, oraz Katarzynę Szymczak-Skalską, koordynatorkę pracy zespołów artystycznych. W końcu o Space Punks z naszymi prowadzącymi porozmawiają Michał Kuk, reżyser gry, Marta Polak, projektantka strony wizualnej, w tym także interfejsu, a także Bogumił Łaciak, programista.

Stream, podczas którego będzie można posłuchać przedstawicieli studia Flying Wild Hog, obejrzycie na kanale TVGRY Plus w serwisie YouTube. Link do niego znajduje się tutaj.

  1. Oficjalna strona studia Flying Wild Hog