Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2017, 15:50

autor: Góral

Flight Sim World nową grą twórców Symulatora Pociągu 2017

W tym miesiącu we Wczesnym Dostępie na Steamie ukaże się gra Flight Sim World - nowa produkcja studia Dovetail Games, znanego m.in. z gry Symulator Pociągu 2017.

Studio Dovetail Games, które fani symulatorów znają z rozmaitych produkcji – od Euro Fishing, aż po Symulator Pociągu 2017 – zapowiedziało swój kolejny projekt, zatytułowany Flight Sim World. Zgodnie z nazwą, będzie to produkcja przeznaczona dla miłośników lotnictwa. Obecnie nie znamy wszystkich szczegółów na jej temat, ale z opisu zamieszczonego na Steamie wynika, że tytuł wykorzysta najnowsze technologie modelowania i renderowania, zapewniające „oszałamiający realizm i szczegółowość”. Wszystkie maszyny posiadać będą w pełni funkcjonalne kokpity (każdy dostępny guzik będzie do czegoś służył), a duże znaczenie podczas lotu mają mieć warunki atmosferyczne.

Flight Sim World w skrócie:
  • nowy symulator od firmy Dovetail Games;
  • ukaże się w tym miesiącu w Steam Early Access;
  • premiera pełnej wersji odbędzie się za trzy, cztery miesiące.

Zdradzono też, że w Flight Sim World będzie można swobodnie latać w ramach trybu Free Flight, pojawi się multiplayer oraz samouczek. Dodatkowo jeżeli to Wam nie wystarczy, to w grze znajdziecie także Pro Mission Editor, czyli edytor pozwalający na tworzenie własnych zadań.

Produkcja zadebiutuje w tym miesiącu w Steam Early Access, więc deweloperzy ostrzegają, że mogą się w niej pojawić różne błędy, zwłaszcza jeżeli chodzi o tryb wieloosobowy znajdujący się w fazie alfa. Flight Sim World nie pozostanie jednak we wczesnym dostępie zbyt długo, gdyż mowa jest o trzech, może czterech miesiącach. Aczkolwiek, jeżeli w międzyczasie okaże się, że jednak nie wszystko działa jak należy i potrzebne będą większe zmiany, to na premierę pełnej wersji poczekamy nieco dłużej.

Jedną z atrakcji Flight Sim World ma być realistyczna grafika. - Flight Sim World nową grą twórców Symulator Pociągu 2017 - wiadomość - 2017-05-04
Jedną z atrakcji Flight Sim World ma być realistyczna grafika.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: AMD APU Kaveri A10-7850K lub Intel Core i3 6100
  • Karta grafiki: Radeon R9 Fury lub GeForce GTX 970
  • DirectX 9.0
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Twardy dysk: 40 GB dostępnej przestrzeni
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8, Windows 10