Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Flight Sim World (PC)
OkładkaFlight Sim World (PC)

Flight Sim World PC

Gra symulująca lotnictwo od twórców takich tytułów jak Euro Fishing i Symulator Pociągu 2017. Podobnie jak pozostałe produkcje studia Dovetail Games, Flight Sim World stara się jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość.

Symulacje | samoloty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flight Sim World Premiera PC

wczesny dostęp

18maja2017

18stycznia2018

Steam

18stycznia2018

Flight Sim World na platformę PC to kolejny symulator w dorobku studia Dovetail Games, znanego z takich tytułów jak Euro Fishing i Symulator Pociągu 2017. Projekt zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steamie w maju 2017 roku, a w późniejszym czasie doczekał się premiery pełnej wersji.

Mechanika

Podobnie jak pozostałe produkcje Dovetail Games, tak i Flight Sim World stara się jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość, w tym przypadku latanie poszczególnymi modelami samolotów. Oprócz zaawansowanej fizyki, deweloperzy zatroszczyli się o rozmaite szczegóły sprawiające, że każdą maszynę prowadzi się inaczej i inaczej zachowują się one w różnych warunkach pogodowych. Kabiny wszystkich samolotów również zostały bardzo dopracowane i są w pełni interaktywne. Oznacza to, że wszystkie przyciski i przełączniki do czegoś służą i korzystanie z nich wymaga rozwagi oraz wiedzy.

Tryby gry

W Flight Sim World można swobodnie latać w ramach trybu Free Flight. Wcześniej warto jednak zapoznać się z udostępnionym samouczkiem. Natomiast bardziej zaangażowani gracze mogą wykonywać wspólne loty z innymi osobami. Dodatkowo w grze znajduje się Pro Mission Editor, czyli edytor pozwalający na tworzenie własnych zadań.

Kwestie techniczne

Przy produkcji Flight Sim World na platformę PC wykorzystano najnowsze technologie modelowania i renderowania. Dzięki temu deweloperom udało się uzyskać wysokiej jakości oprawę graficzną, charakteryzującą się bardzo dopracowanymi modelami samolotów – zarówno z zewnątrz, jak i w środku.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Flight Sim World: Odpowiednia dla każdego wieku.

Flight Sim World Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-6100 3.7 GHz / AMD A10-7850K 3.7 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 Fury lub lepsza
  • 40 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit