Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2012, 09:25

autor: Sarge

Firma THQ rozdaje za darmo pecetową wersję gry Metro 2033

Firma THQ rozdaje za darmo klucze uprawniające do ściągnięcia gry Metro 2033 za pośrednictwem usługi Steam. Jeśli do tej pory nie graliście w produkcję studia 4A Games, to teraz nadarza się ku temu świetna okazja.

Z okazji zbliżającej się premiery gry Metro: Last Light (marzec 2013 roku), firma THQ postanowiła zorganizować specjalną promocję. W najbliższych dniach gracze mogą zupełnie za darmo zdobyć cyfrową wersję poprzedniej części, czyli Metro 2033.

Amerykański wydawca rozdaje klucze uprawniające do pobrania Metro 2033 z serwisu cyfrowej dystrybucji Steam. Jeśli chcecie otrzymać stosowny kod, musicie polubić tę stronę gry na Facebooku. Promocja potrwa do 17 grudnia lub do wyczerpania zapasów, choć firma THQ nie uściśliła, ile kluczy ma do rozdania.

  1. Metro 2033 – polub stronę na Facebooku i pobierz grę za darmo

Metro 2033 to regularnie przeceniana gra w serwisie Steam. Często mogliśmy znaleźć promocje w usłudze firmy Valve, w ramach których można było zdobyć ten tytuł za równowartość ok. 10 złotych. Z kolei ostatnio gra pojawiła się w ofercie Humble THQ Bundle, gdzie zestaw kilku produkcji wydawanych przez THQ jest do nabycia nawet za dolara (ok. 3 złote). Jeśli mimo wszystko ktoś nadal z jakiegoś powodu nie zakupił Metro 2033, to zdobycie darmowego egzemplarza wydaje się do tego najlepszą okazją.

Metro 2033 to strzelanina osadzona w niedalekiej przyszłości. Jej fabuła opowiada o nuklearnej apokalipsie, w wyniku której środowisko zostało mocno napromieniowane, a ocalało tylko kilka tysięcy ludzi. Garstka „szczęśliwców” przebywa na terenie rosyjskiego metra, gdzie żyje w strachu przed zmutowanymi zwierzętami i innymi niebezpieczeństwami czyhającymi na zewnątrz. Technicznie gra pozostawia sporo do życzenia, ale nadrabia za to niezwykłym klimatem i atmosferą – choćby dlatego warto ją sprawdzić.

Przy okazji firma THQ opublikowała nowy zwiastun nadchodzącej gry Metro: Last Light. Film w wersji z polskimi napisami możecie obejrzeć poniżej.

  1. Metro 2033 – recenzja gry
  2. Metro 2033 – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro 2033

Metro 2033