Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2012, 16:13

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Firma Rockstar pokazała trzy nowe screeny z gry Grand Theft Auto V

Na oficjalnej stronie gry Grand Theft Auto V pojawiły się trzy nowe screeny z piątej odsłony popularnej serii. Ukazują one trzy pojazdy, z których będziemy mogli korzystać na ulicach Los Santos.

Gra Grand Theft Auto V nie pojawiła się na zakończonych wczoraj targach gamescom w Kolonii. Być może w związku z tym twórcy ze studia Rockstar North postanowili osłodzić fanom serii oczekiwanie na więcej informacji o grze, publikując na jej oficjalnej stronie trzy nowe screeny.

Grand Theft Auto V – screen #1

Grand Theft Auto V – screen #2

Z widniejących na witrynie trzech pustych pól można wywnioskować, że już za jakiś czas ujrzymy kolejne trzy obrazki z bardzo dobrze rokującego tytułu. Niestety, to jak na razie jedyne informacje, jakie studio Rockstar North z metodyką chińskiej tortury wodnej oferuje graczom. Oczywiście jeżeli nie liczyć domniemanej wirusowej kampanii reklamowej, o której pisaliśmy na początku miesiąca.

Grand Theft Auto V – screen #3

GTA V zostało oficjalnie zapowiedziane w październiku 2011 roku. Piąta odsłona cyklu zabierza nas do miasta Los Santos, czyli wirtualnej metropolii wzorowanej na Los Angeles. Data premiery pozostaje nieznana.