Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2012, 13:00

autor: Aver

Firma Cenega wyda grę Warlock: Mistrz Magii z dwoma dodatkami DLC

W sierpniu firma Cenega Poland wyda na polskim rynku grę Warlock: Mistrz Magii wraz z dwoma dodatkami DLC – Potężni Lordowie i Potęga Jaszczurów. Tytuł ukaże się na PC w podwójnej wersji językowej.

Warlock: Mistrz Magii, czyli Cywilizacja w wersji fantasy, doczeka się w sierpniu w Polsce edycji zawierającej oba dodatki DLC – Potężni Lordowie i Potęga Jaszczurów. Co najważniejsze, zaoferuje graczom możliwość wyboru jednej z dwóch wersji językowych: polskiej (napisy) lub angielskiej. Za lokalizację i wydanie gry w naszym kraju odpowiada firma Cenega Poland. Sugerowana cena detaliczna tytułu to 79,99 zł.

Firma Cenega wyda grę Warlock: Mistrz Magii z dwoma dodatkami DLC - ilustracja #1
Są trolle, jest zabawa!

Produkcja rosyjskiego studia Ino-Co ukazała się 8 maja 2012 roku nakładem Paradox Interactive. Jak w przypadku kilku innych tytułów firmowanych logiem szwedzkiego dewelopera, mamy do czynienia ze złożoną strategią turową. Gra łączy uniwersum fantasy znane z serii Majesty z koncepcjami typowymi dla strategii turowych, takich jak chociażby Sid Meier’s Civilization V. Gracze wcielają się w Wielkiego Maga i starają się zbudować olbrzymie imperium, a ostatecznie sięgnąć po tytuł Warlocka.

Od czasu premiery produkcja – przeznaczona wyłącznie na PC – doczekała się dema oraz dwóch dodatków DLC, które wzbogaciły grę o nowe jednostki i przedstawicieli stronnictw. Zyskała także przychylność krytyków i graczy – jej średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 70 na 100 punktów.