Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2017, 10:27

autor: Góral

Finding Paradise - kontynuacja To the Moon nie ukaże się latem

Finding Paradise, kontynuacja przygodówki To the Moon, miała zadebiutować latem bieżącego roku, ale ze względu na sprawy osobiste, deweloper musiał przełożyć termin premiery o kilka miesięcy.

Zapowiedziane na początku 2016 roku Finding Paradise – kontynuacja udanej przygodówki To the Moon – nie ukaże się zgodnie z planem. Studio Freebird Games kilka miesięcy temu obiecało, że projekt zadebiutuje latem bieżącego roku, ale do tego nie dojdzie. Ze względu na sprawy osobiste dewelopera, debiut został przełożony o kilka miesięcy i projektu należy oczekiwać dopiero pod koniec roku. Mimo wszystko parce nad grą idą całkiem sprawnie i wkrótce wewnętrzni testerzy doczekają się nowego dema. Następnie produkcja wkroczy w ostatni etap dewelopingu.

Finding Paradise - kontynuacja To the Moon nie ukaże się latem - ilustracja #1
Finding Paradise w skrócie:
  1. kontynuacja wydanego w 2011 roku To the Moon;
  2. ukaże się pod koniec bieżącego roku na PC-tach;
  3. podczas zabawy będziemy musieli spełnić ostatnie życzenie umierającego mężczyzny.

W Finding Paradise ponownie wcielimy się w lekarzy wykorzystujących futurystyczną technologię do spełniania marzeń umierających ludzi. Tym razem będzie to Colin znany z gry A Bird Story. Chłopak dorósł, dożył sędziwego wieku, ale powoli zbliża się jego koniec. Podróżując we wnętrzu jego umysłu, będziemy poszukiwać kul symbolizujących wspomnienia, rozmawiać z napotkanymi postaciami itd. – wszystko po to, by wypełnić ostatnie życzenie mężczyzny.

Produkcja, choć powiązana ze wspomnianym A Bird Story, nie będzie wymagała jego znajomości do dobrej zabawy. Podobnie rzecz ma się z To the Moon. Jeżeli w nie nie graliście, to nic nie szkodzi, gdyż ma to być zupełnie nowa historia. Niemniej warto nadrobić oba tytuły, ponieważ obecnie można je kupić za niewielkie pieniądze, a cały czas potrafią dostarczyć kilka godzin przyjemnej i emocjonującej rozgrywki.