Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2020, 12:59

autor: Mat1K

Final Fantasy VII Remake - demo dostępne w PS Store

Square Enix wypuściło wersję demonstracyjną gry Final Fantasy VII Remake. Każdy zainteresowany może przetestować wyczekiwane jRPG od japońskiej firmy przed zakupem pełnej wersji.

W SKRÓCIE:
  • Square Enix wypuściło wersję demonstracyjną Final Fantasy VII Remake.
  • W jego skład wchodzi początkowy fragment fabuły.
  • Postępów nie będzie można przenieść do pełnej wersji.

Japońska firma Square Enix ogłosiła, że wersja demonstracyjna wyczekiwanego Final Fantasy VII Remake jest dostępna do wypróbowania dla każdego chętnego za pośrednictwem PlayStation Store. Jedyny wymóg to oczywiście posiadanie konsoli Sony – PlayStation 4. Warto zaznaczyć, że wspomniane demo, tak jak pełna wersja, nie oferuje polskich napisów.

Final Fantasy VII Remake - demo dostępne w PS Store - ilustracja #1
Każdy posiadacz PlayStation 4 może wypróbować Final Fantasy VII Remake.

Wersja demonstracyjna obejmuje wstęp gry Final Fantasy VII Remake – do dyspozycji graczy została oddana misja bombowa Mako Reactor 1. Twórcy zaznaczają, że postępy z dema nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Oznacza to, że każdy gracz, który ukończy ową misję w najbliższych dniach, będzie musiał ją powtórzyć po kupieniu pełnej wersji gry. Japońscy deweloperzy zastrzegają także, że zawartość wersji demonstracyjnej może różnić się od tej finalnej, która zadebiutuje w kwietniu.

Final Fantasy VII Remake to zdecydowanie jedna z najciekawszych premier bieżącego roku. Produkcja od Square Enix zadebiutuje 10 kwietnia na konsolach PlayStation 4. Po roku ekskluzywności tytuł powinien trafić na inne platformy.