Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 11 marca 2016, 22:43

FIM Speedway Grand Prix 15 – aktualizacja 1.2.0

FIM Speedway Grand Prix 15 doczekał się właśnie darmowej aktualizacji o numerze 1.2.0, opracowanej dzięki opiom graczy na forum Steam i oficjalnym fanpage’u. Aktualizacja koncentruje się na rozgrywkach multiplayer.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

FIM Speedway Grand Prix 15 – aktualizacja 1.2.0 - ilustracja #1

FIM Speedway Grand Prix 15 to najbardziej realistyczny symulator żużla, jaki dotychczas powstał. Tytuł został stworzony na licencji BSI Speedway Limited, dzięki czemu w grze odnajdziemy wszystkich zawodników zakwalifikowanych do Grand Prix 2015 oraz wiernie odwzorowane wszystkie zawody i stadiony tego sezonu - w tym Stadion Narodowy w Warszawie (po raz pierwszy w grze wideo!).

FIM Speedway Grand Prix 15 doczekał się właśnie darmowej aktualizacji o numerze 1.2.0, opracowanej dzięki opiom graczy na forum Steam i oficjalnym fanpage’u. Aktualizacja koncentruje się na rozgrywkach multiplayer – oto jej szczegóły:

  • Zmieniona metoda łączenia się w trybie multiplayer. Od teraz łatwej jest znaleźć graczy w trybach Quick Race i Single Event.
  • Nowi gracze mogą teraz dołączać się w trakcie trwającego jeszcze biegu / zawodów i obserwować aktualne wydarzenia w trybie widza, by następnie wystartować w kolejnym biegu/zawodach.
  • Gruntowanie została przerobiona metoda zapraszania graczy, dzięki czemu tryb multiplayer stał się bardziej otwarty i łatwiejszy w obsłudze. Zostało także wydłużone okienko czasowe dołączenia do rozgrywki.
  • Gra została wzbogacona o chat, wywoływany klawiszem zdefiniowanym przez gracza. Swoje wypowiedzi można wpisywać zarówno w trybie jazdy, jak i widza – na żywo komentując poczynania jadących zawodników, czy też dyskutując na temat wyboru kolejnego toru.
  • Została poprawiona stabilność przy podłączeniach i rozłączeniach graczy z gry wieloosobowej.

FIM Speedway Grand Prix 15 jest dostępny od 1 grudnia 2015 roku na platformę PC w cenie 79,90zł.