Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 lutego 2021, 13:06

autor: Adrian Werner

Kolejna znana aktorka w obsadzie flmu Borderlands

Obsada filmu Borderlands wzbogaciła się o Jamie Lee Curtis, czyli aktorkę znaną m.in. z cyklu horrorów Halloween. Na planie dołączy ona do Cate Blanchett oraz Kevina Harta.

Znana m.in. z serii Halloween Jamie Lee Curtis dołączyła do obsady filmowej adaptacji cyklu Borderlands. Aktorka wcieli się w Tannis, czyli archeolożkę specjalizującą się w artefaktach prastarej obcej rasy znanej jako Eridian. Postać ta pojawiła się we wszystkich trzech głównych odsłonach cyklu.

Lee Curtis to najnowsza znana aktorka, którą udało się zaangażować producentom filmu. W kinowej adaptacji Borderlands zobaczymy także m.in. Cate Blanchett jako Lilith oraz Kevina Harta w roli Rolanda.

Kolejna znana aktorka w obsadzie flmu Borderlands - ilustracja #1
Tannis ostatnio widzieliśmy Borderlands 3.

Na film czekamy już długo. Plany opracowania kinowego Borderlands ogłoszono w sierpniu 2015 roku, ale potem przez wiele lat o projekcie było cicho. Dopiero w zeszłym roku przygotowania do produkcji ruszyły pełną parą, po tym jak ogłoszono, że reżyserem będzie Eli Roth.

Zdjęcia do ekranizacji mają ruszyć wkrótce na Węgrzech. Niedawno o pracach przygotowawczych informował szef MidAtlantic Films, będącej największą grupą produkcyjną na Węgrzech, specjalizującą się w pomaganiu zagranicznym wytwórniom w realizacji ich projektów.

  1. Recenzja gry Borderlands 3 – w kosmosie bez zmian
  2. Borderlands 3 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii