Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2012, 12:35

autor: Kono

FIFA Street debiutuje w Polsce

W Polsce ma miejsce oficjalna premiera gry FIFA Street. Produkcja studia EA Sports stanowi kolejną odsłonę cyklu gier piłkarskich, które na najpopularniejszą grę drużynową świata spoglądają z nieco innej perspektywy.

FIFA Street debiutuje w Polsce - ilustracja #1

Dzisiaj w polskich sklepach oficjalnie zadebiutowała gra FIFA Street w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. We wtorek produkcja studia EA Sports ukazała się w Stanach Zjednoczonych.

FIFA Street to najnowsza odsłona popularnej serii gier piłkarskich. Produkcja EA Sports pozwala na zabawę w kilku wariantach. Począwszy od najprostszych ulicznych spotkań, poprzez pojedynki „jeden na jednego”, a na meczach futsalu rozgrywanych w ogromnych halach kończąc. FIFA Street oferuje też możliwość rywalizacji przez sieć oraz rozgrywania całych sezonów w ligach stworzonych przez zorganizowane grupy graczy.

Chętni mogą zamawiać grę w Sklepie GRY-OnLine, gdzie zarówno wersja na PlayStation 3, jak i na Xboksa 360 kosztuje 169,90 złotych. Obydwie edycje są dostępne w angielskiej wersji językowej. Wydawcą tytułu na naszym rynku jest firma Electronic Arts Polska.

FIFA Street zbiera jak na razie pochlebne noty od zachodnich serwisów. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 79/100 dla wersji na Xboksa 360 i 77/100 dla edycji na PlayStation 3. Gra otrzymała nagrodę redakcji Official Xbox Magazine z oceną 9/10, a PlayStation: The Official Magazine opisuję ją następująco: „pełna akcji, nowa jakość, wspaniała rozrywka”.

Jeśli chcecie sami sprawdzić produkcję studia EA Sports, to istnieje taka możliwość. Wersja demonstracyjna tytułu jest do pobrania w ramach usług Xbox Live oraz Sony Entertainment Network. Warto zaznaczyć, że demo cieszyło się całkiem sporą popularnością, gdyż przez ostatnie dwa tygodnie pobrało je 2,1 miliona graczy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA Street

FIFA Street