Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2013, 08:49

autor: Góral

FIFA 14 z Lewandowskim na polskiej okładce. EA Sports rozpoczyna współpracę z PZPN

Firma Electronic Arts poinformowała o nawiązaniu współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, a także ujawniła polską wersję okładki gry FIFA 14. Znajdzie się na niej Robert Lewandowski, który towarzyszyć będzie Lionelowi Messiemu.

Polski oddział firmy Electronic Arts ujawnił rodzimą wersję okładki gry FIFA 14. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, obok Lionela Messiego ujrzymy Roberta Lewandowskiego w stroju Reprezentacji Narodowej.

Polska okładka gry FIFA 14. - FIFA 14 z Lewandowskim na polskiej okładce. EA Sports rozpoczyna współpracę z PZPN - wiadomość - 2013-08-14
Polska okładka gry FIFA 14.
Umowa pomiędzy EA i PZPN:
  • Reprezentacja Polski z dwoma kompletami strojów – domowym i wyjazdowym
  • Skany głów polskich piłkarzy służące do tworzenia trójwymiarowych modeli zawodników
  • Wsparcie finału turnieju im. Marka Wielgusa przez EA Sports
  • Współpraca obejmuje obecny i przyszły rok

Jednocześnie ujawniono kilka szczegółów na temat współpracy Electronic Arts Polska i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na mocy podpisanej umowy EA Sports stanie się oficjalnym podmiotem wspierającym w zakresie gier wideo Reprezentację Polski. W związku z tym w obecnej i przyszłorocznej edycji gry drużyna narodowa będzie dostępna w kompletach strojów – domowym i wyjazdowym. Dodatkowo w „czternastce” wykorzystane zostaną trójwymiarowe skany głów piłkarzy (m.in Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek), które posłużą do stworzenia modeli zawodników. Oprócz tego firma wesprze finał turnieju im. Marka Wielgusa oraz przekaże sprzęt oraz gry zarówno pierwszej, jak i drugiej drużynie mężczyzn.

FIFA 14 ukaże się w naszym kraju 27 września w polskiej wersji językowej (wraz z komentarzem). Do zamówień przedpremierowych dodawane są bonusy w postaci:

  • zestawu adidas (2 pary butów piłkarskich, 2 piłki, zespół adidas All-Star Team z Leo Messim i 29 najlepszymi piłkarzami świata związanymi z marką adidas);
  • ulepszeń Pro Boosters (5 rodzajów podwyższających umiejętności sieciowej gwiazdy);
  • cieszynek (natychmiastowe odblokowanie 3 cieszynek);
  • historycznych strojów klubowych (odblokowanie szerokiego zestawu historycznych strojów największych klubów świata);
  • zestawu startowego FIFA Ultimate Team (4 Złote paczki na start w każdej grze).

Najtańsze oferty na grę znajdziecie w naszej porównywarce. Tytuł do kupienia jest także w Sklepie Gry-Online w cenie 129,90 zł (PC) i 209,90 zł (PlayStation 3, Xbox 360).