Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2021, 10:25

Premiera Final Fantasy XIV: Endwalker opóźniona; gra zadebiutuje w grudniu

Firma Square Enix ogłosiła, że premiera dodatku Endwalker do Final Fantasy XIV Online została przesunięta na początek grudnia.

W SKRÓCIE:
  1. Final Fantasy XIV: Endwalker zostało opóźnione o dwa tygodnie. Dodatek zadebiutuje 7 grudnia tego roku.

Final Fantasy XIV: Endwalker, najnowszy dodatek do wydanego w 2013 roku Final Fantasy XIV Online, zostało opóźnione o dwa tygodnie. Gra trafi do sprzedaży 7 grudnia na PS4, PS5 i PC. Powodem przesunięcia premiery są problemy, jakie zespół napotkał na ostatniej prostej.

Osoby, które złożyły przedpremierowe zamówienia, będą mogły zacząć swoją przygodę cztery dni wcześniej – 3 grudnia 2021 roku. Na osłodę przygotowano premierowy zwiastun i ujawniono garść informacji na temat aktualizacji, które zadebiutują krótko po debiucie dodatku.

Łatka 6.01 pojawi się 21 grudnia i udostępni graczom pierwszą część rajdu Pandeamonium. W aktualizacji 6.05 zaplanowanej na 4 stycznia zadebiutuje wersja Savage wspomnianego rajdu, nowe przedmioty oraz wyższe Allagan Tomestones.

Więcej informacji znajdziecie w ostatnim „liście od producenta”, choć ostrzegam – trwa on ponad sześć godzin i bardzo dokładnie omawia wszelkie aspekty planowanych łatek.

  1. Oficjalna strona internetowa Final Fantasy XIV: Endwalker