Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2021, 21:38

autor: hexx0

Pszczoły, ule, szklarnie i truskawki na nowym trailerze Farming Simulator 22

Studio Giants Software przedstawiło nowy trailer nadchodzącej gry Farming Simulator 22. Pozwala on rzucić okiem na poprawiające jakość niektórych upraw ule oraz służące do hodowania zdrowej żywności szklarnie.

Na trzydzieści dwa dni przed premierą gry Farming Simulator 22 odpowiedzialne za nią studio Giants Software udostępniło w sieci jej nowy trailer. Prezentuje on ule, których mieszkańcy zapewnią lepszą jakość niektórych z naszych upraw, a także służące do hodowania zdrowych warzyw i owoców szklarnie. Zwiastun pozwala również rzucić okiem na poprawione modele zwierząt gospodarskich oraz przedstawicieli dzikiej fauny kręcących się po okolicznych polach i lasach. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Szczególnie istotne wydają się wspomniane ule. Zamieszkujące je pszczoły przede wszystkim będą wytwarzały miód – da się go później sprzedać lub dostarczyć do fabryki płatków zbożowych, gdzie zostanie przetworzony. Jeśli jednak umieścimy te konstrukcje w pobliżu upraw rzepaku, ziemniaków czy słoneczników, owady przyczynią się do wzrostu plonów.

Szklarnie okażą się cenne zwłaszcza zimą. Będzie w nich można hodować m.in. truskawki, sałatę i pomidory, które nie tylko zapewnią ładny, kolorowy widok, gdy okolicę przykryje śnieg, ale też będą stanowiły źródło dochodu w tej ciężkiej dla rolników porze roku. O ile podlejemy je wodą, rzecz jasna.

Uwagę zwracają także ładniejsze modele krów, owiec, koni, kur i trzody chlewnej, jak również biegające po lesie dzikie zwierzęta. Uważni obserwatorzy dostrzegą również w pierwszych sekundach trailera samochody, które poruszają się z większą prędkością niż w poprzedniej odsłonie cyklu.

Przypominamy, że Farming Simulator 22 zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S 22 listopada 2021 roku.