Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2021, 18:35

autor: hexx0

Farming Simulator 22 na pierwszych gameplayach; poprawiono system aplikacji obornika

Trwający od środy FarmCon 2021 przyniósł pierwsze gameplaye z gry Farming Simulator 22 od studia GIANTS Software. Prezentują one między innymi ulepszone ulistnienie roślin oraz poprawiony system aplikacji obornika.

W środę 21 lipca rozpoczęła się kolejna edycja FarmConu, czyli corocznego wydarzenia organizowanego przez deweloperów z GIANTS Software, które poświęcone jest serii Farming Simulator. Obecna edycja przyniosła dwa obszerne fragmenty gameplayu z gry Farming Simulator 22. Możecie obejrzeć je poniżej.

Pierwszy film prezentuje m.in. ulepszone ulistnienie roślin, wpływ wiatru na uprawy, niedostępną we wcześniejszych odsłonach cyklu markę Continental czy nową funkcję automatycznej regulacji nachylenia i wysokości hedera w kombajnach. W drugim natomiast zobaczycie jak wyglądają podłoża dla różnych narzędzi przeznaczonych do prac w ziemi, obora firmy Rudolf Hörmann czy poprawiony system aplikacji obornika. Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie.

Przypominamy, że Farming Simulator 22 zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S 22 listopada 2021 roku. Tutaj zapoznacie się z zawartością edycji kolekcjonerskiej, a tu z ogłoszeniem darmowego DLC Rolnictwo Precyzyjne, które wyjdzie wiosną przyszłego roku. Znamy też wymagania sprzętowe wersji przeznaczonej na „blaszaki”.