Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2021, 11:40

Farming Simulator 22 - season pass i nowy zwiastun

Z okazji gamescomu 2021 wypuszczono nowy zwiastun Farming Simulator 22, który ujawnia ostatnią z trzech map, jakie znajdą się w grze. Ogłoszono również plany dotyczące season passa.

W SKRÓCIE:
  1. ukazał się kolejny zwiastun Farming Simulator 22,
  2. trailer pokazuje nową mapę – francuskie Haut-Beyleron,
  3. zapowiedziano Season Pass, w skład którego wejdą trzy małe dodatki DLC i jedno duże rozszerzenie,
  4. jutro wieczorem odbędzie się oficjalny stream.

Z okazji gamescomu 2021 studio GIANTS Software przygotowało sporo atrakcji dla graczy czekających na Farming Simulator 22, czyli kolejną odsłonę przebojowego cyklu symulatorów rolniczych. Pierwszą z nich jest nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

To pierwszy trailer tej produkcji, który zawiera obszerne fragmenty rozgrywki, pozwalając przyjrzeć się nowym maszynom i narzędziom. Zwiastun pokazuje również francuskie Haut-Beyleron, czyli ostatnią z trzech planowanych map, które znajdziemy w Farming Simulartor 22 w dniu premiery. Ciepły, śródziemnomorski klimat tego miejsca sprawi, że będzie ono idealne do uprawy winogron, oliwek oraz sorgo.

Studio GIANTS Software zapowiedziało również pierwszą przepustkę sezonową. W jej skład wejdą trzy mniejsze DLC oraz jedno duże rozszerzenie. Ten ostatni dodatek ukaże się maksymalnie 12 miesięcy po premierze podstawowej wersji Farming Simulator 22.

Oczywiście nie zabraknie również aktualizacji z darmową zawartością. Ambitne plany rozwoju nie oznaczają, że w momencie debiutu gra będzie się prezentowała skromnie. Podstawowa wersja wystartuje bowiem z ponad 400 maszynami rolniczymi.

Ponadto twórcy zapowiedzieli stream, podczas którego pokażą więcej rozgrywki i ujawnią dodatkowe informacje. Odbędzie się on w najbliższy piątek, czyli 27 sierpnia. Transmisja ruszy o godzinie 21:00 czasu polskiego i będziecie mogli ją obejrzeć na oficjalnym kanale Twitch studia GIANTS Software

Przypomnijmy, że Farming Simulator 22 zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ukaże się 22 listopada 2021 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 22