Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2013, 09:00

autor: Draug

Farming Simulator 2013 – pecetowi posiadacze gry otrzymają dodatek nazwany Titanium

10 października Farming Simulator 2013 otrzyma pokaźnych rozmiarów rozszerzenie o nazwie Titanium. Będzie ono dostępne tylko dla graczy komputerowych i wzbogaci grę o elementy, które dotąd były dostępne wyłącznie w edycjach konsolowych.

Aktualizacja: Dodatek Titanium do Farming Simulator 2013 pojawił się między innymi w ofercie sklepu cdp.pl, prowadzonego przez oficjalnego wydawcę gry na polskim rynku. Sugerowana cena rozszerzenia wynosi 39,99 zł.

Co więcej, okazuje się, że znacznie wyolbrzymiliśmy ilość sprzętu, o który wzbogaca produkcję Titanium. Nowych pojazdów, narzędzi etc. jest w dodatku nie 150, lecz 20. Za nieścisłości przepraszamy.

Aby komputerowi posiadacze Farming Simulator 2013 nie czuli się pokrzywdzeni z powodu tego, że konsolowe edycje gry są znacznie bogatsze w zawartość, twórcy ze studia Giants Software ogłosili wydanie na komputery PC i Mac rozszerzenia o nazwie Titanium. Zostanie ono udostępnione 10 października (czyli w najbliższy czwartek) i będzie zawierało wszystkie elementy, które dotychczas były ekskluzywne dla wersji przeznaczonych na Xboksa 360 i PlayStation 3.

W amerykańskich farmerów pecetowcy zabawią się już 10 października. - Farming Simulator 2013 – pecetowi posiadacze gry otrzymają dodatek nazwany Titanium - wiadomość - 2013-10-09
W amerykańskich farmerów pecetowcy zabawią się już 10 października.

O jakich elementach mowa? Gra zostanie wzbogacona o pokaźnych rozmiarów zawartość, dającą możliwość zasmakowania życia amerykańskiego rolnika. Oznacza to, że otrzymamy nowe, większe tereny pod uprawy i gospodarstwo, a polityka zarządzania własną farmą ulegnie zmianom, odpowiadając warunkom, jakie panują w Stanach Zjednoczonych. Nie zabraknie również znacznej liczby niedostępnych wcześniej obiektów, narzędzi i pojazdów, odpowiadających tym, których używa się w USA. Znajdziemy tu sprzęt sygnowany takimi markami jak Kramer, Case IH, Krone czy Horsch – łącznie będzie to około 150 nowych elementów.

Rozszerzenie Titanium zostanie udostępnione zarówno w formie cyfrowej, jak i pudełkowej. Sugerowana cena pierwszej z nich wyniesie 14,99 euro (w przeliczeniu około 63 zł). Dodatek będzie dostępny nie tylko jako samodzielne wydanie, ale również w pakiecie z edycją podstawową gry – zestaw taki otrzyma nazwę Farming SImulator 2013 Titanium Edition.

Do gry dodanych zostanie około 20 nowych pojazdów, narzędzi etc. - Farming Simulator 2013 – pecetowi posiadacze gry otrzymają dodatek nazwany Titanium - wiadomość - 2013-10-09
Do gry dodanych zostanie około 20 nowych pojazdów, narzędzi etc.

Przypomnijmy, że omawiany tytuł został wydany w październiku ubiegłego roku, pierwotnie tylko na komputery osobiste. Konsolowym miłośnikom jazdy traktorem i doglądania upraw przyszło czekać blisko rok, ale ich cierpliwość została wynagrodzona opisaną powyżej dodatkową zawartością. Gra nie zaliczała się do najbardziej dopracowanych pozycji (o czym przypomnicie sobie, wracając do naszej recenzji), lecz mimo to cieszy się niesłabnącą popularnością na polskim rynku.

Klimat może inny i kultura inna - ale krowy tak samo łaciate jak u nas. - Farming Simulator 2013 – pecetowi posiadacze gry otrzymają dodatek nazwany Titanium - wiadomość - 2013-10-09
Klimat może inny i kultura inna - ale krowy tak samo łaciate jak u nas.
Farming Simulator 2013 – pecetowi posiadacze gry otrzymają dodatek nazwany Titanium - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.