Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2013, 12:50

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Farming Simulator 2013 debiutuje w Polsce na PlayStation 3 i Xboksie 360

Firma CDP.pl wydała w naszym kraju konsolowe wersje popularnej gry Farming Simulator 2013. Produkcja studia Giants Software jest teraz dostępna także na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Dzisiaj ma miejsce polska premiera gry Farming Simulator 2013 w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Kolejna odsłona popularnej serii symulatorów farmy autorstwa studia Giants Software dotychczas była dostępna tylko na PC.

W naszym kraju tytuł został wydany za sprawą firmy CDP.pl w polskiej wersji językowej. Sugerowaną cenę konsolowych edycji ustalono na poziomie 159,99 złotych, choć w wielu polskich sklepach można je znaleźć nieco taniej. W poszukiwaniu najciekawszych ofert warto sprawdzić encyklopedię gry-online.pl.

W stosunku do swojego pecetowego odpowiednika, Farming Simulator 2013 na konsolach został wzbogacony m.in. o możliwość wcielenia się w amerykańskiego farmera. Oznacza to wprowadzenie nowych lokacji inspirowanych rolniczymi krajobrazami Stanów Zjednoczonych. Znawcy tematu z pewnością docenią fakt, że w grze znalazło się miejsce dla ponad 100 różnych maszyn od ok. 20 prawdziwych producentów takich jak Horsch, Case IH, Lamborghini czy Deutz-Fahr.

Farming Simulator 2013 to kolejna odsłona zadziwiająco popularnej serii symulatorów farmy. Studio Giants Software wprowadziło nowy dla cyklu system ekonomiczny oraz niedostępne wcześniej, licencjonowane pojazdy. Więcej na temat gry dowiecie się z naszej recenzji wersji pecetowej. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy też przydatny poradnik.