Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2013, 12:12

autor: Hed

Dark Souls II – ruszyły zapisy do bety gry na PlayStation 3

Namco Bandai przyjmuje zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w becie Dark Souls II. Testy zostaną przeprowadzone na PlayStation 3 i rozpoczną się 12 października.

Dark Souls II – zapisz się do bety i zgiń, żeby pomóc deweloperom. - Dark Souls II – ruszyły zapisy do październikowej bety gry na PlayStation 3 - wiadomość - 2013-09-05
Dark Souls II – zapisz się do bety i zgiń, żeby pomóc deweloperom.
Dark Souls II:
  • Ruszyły zapisy do bety, która rozpocznie się 12 października
  • Żeby zgłosić chęć udziału, wystarczy ściągnąć „bilet rejestracyjny” na PlayStation 3
  • Tylko część graczy zostanie zaproszona do testów

Firma Namco Bandai ogłosiła, że ruszyły zapisy do październikowych testów Dark Souls II, które zostaną przeprowadzone tylko na konsoli PlayStation 3. Żeby uzyskać szansę wzięcia udziału w zamkniętej becie produkcji studia From Software, wystarczy ściągnąć tak zwany „bilet rejestracyjny” z PlayStation Store. „Część graczy, którzy pobiorą niniejszy bilet rejestracyjny, zostanie zakwalifikowana” – czytamy w opisie na łamach PlayStation Network.

Wydawca nie wyjaśnił, ile osób zostanie zaproszonych do zabawy, ale podał konkretniejsze informacje na temat terminu samej bety. Pierwsza runda testów odbędzie się 12 października – wezmą w niej udział gracze z Europy, Ameryki Północnej i innych rejonów świata. Druga część wystartuje 27 października. Szczęśliwcy, którzy będą mogli wziąć udział w tym wydarzeniu zostaną powiadomieni drogą mailową w stosownym czasie. Wypatrujcie więc wiadomości od Namco Bandai.

Przedsmak bety został pokazany na targach Gamescom, o czym pisaliśmy w naszym niedawnym tekście. Wiadomo na pewno, że w becie znajdzie się nowy fragment Dark Souls II, składający się między innymi z lokacji pogrążonych w mroku. Dzięki temu zobaczymy w akcji nowy silnik graficzny i pomysły From Software na rozgrywkę – istotną rzeczą będzie wykorzystanie światła. Fanom Dark Souls polecamy nasze wrażenia z dema gry.

  1. Dark Souls II w akcji - widzieliśmy nowy fragment gry

Dark Souls II to druga część serii gier akcji RPG, które rozgrywają się w mrocznym świecie fantasy i słyną z wyśrubowanego poziomu trudności. W nowej produkcji studio From Software chce oddać klimat pierwowzoru i jeszcze raz rzucić wyzwanie graczom. Deweloper przebudował system animacji postaci, silnik graficzny i wiele innych aspektów rozgrywki. Ważną kwestią pozostanie wykorzystanie funkcji online. Dark Souls II wyjdzie w marcu 2014 roku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3.