Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 12:55

autor: Sarge

Farming Simulator 2013 debiutuje w Polsce. Sprawdź wersję demo

Miłośnicy różnego rodzaju symulatorów farmy mogą zacierać ręce, bo oto w Polsce oficjalnie zadebiutowała gra Farming Simulator 2013. Dla niezdecydowanych przygotowano darmową wersję demonstracyjną, która pozwala zaznajomić się ze świeżo wydaną produkcją studia Giants Software.

Dzisiaj na polskim rynku debiutuje Farming Simulator 2013 – kolejna odsłona popularnej serii symulatorów farmy autorstwa studia Giants Software. Z tej okazji w sieci pojawiła się wersja demonstracyjna tej produkcji.

W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej wersji językowej przez firmę CDP.pl (dawny CD Projekt). Sugerowana cena samej gry została ustalona na poziomie 79,99 złotych, z kolei w przypadku Edycji Kolekcjonerskiej mowa o 129,99 złotych. W wielu sklepach produkt zakupicie jeszcze taniej, a zestawienie najciekawszych ofert znajdziecie w naszej encyklopedii.

W skład wspomnianej Edycji Kolekcjonerskiej wchodzą m.in. 32 karty z pojazdami z gry, naklejki z najlepszymi markami pojazdów rolniczych, plakat w formie mapy oraz niewielki model traktora. Oprócz tego gracze mogą liczyć na płytę DVD z poradnikiem dla moddera, a także na kod uprawniający do ściągnięcia dodatku DLC, wprowadzającego dodatkowy traktor - Lamborghini R6.135 VRT.

Farming Simulator 2013 debiutuje w Polsce. Sprawdź wersję demo - ilustracja #1
W Farming Simulator 2013 po raz kolejny wcielamy się w rolnika

Osoby, które cały czas wahają się nad zakupem, powinny najpierw sprawdzić wersję demonstracyjną, która jest dostępna do ściągnięcia m.in. w serwisie gry-online.pl. Gracze mogą w ten sposób na własne oczy przekonać się jak sprawdzają się zaimplementowane przez twórców zmiany w stosunku do poprzednich części. Demo jest dostępne tylko w angielskiej wersji językowej.

Farming Simulator 2013 to kolejna odsłona zadziwiająco popularnej serii symulatorów farmy, której wszystkie części sprzedały się na świecie w łącznej liczbie ponad 1,8 mln egzemplarzy. Studio Giants Software tym razem postawiło na udostępnienie graczom opcji tworzenia modyfikacji do trybu multiplayer. Z kolei w opcji dla jednego gracza znalazło się miejsce m.in. dla nowego systemu ekonomicznego oraz niedostępnych wcześniej, licencjonowanych pojazdów od dwudziestu najbardziej znanych producentów sprzętu rolniczego na świecie.