Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 23 stycznia 2012, 08:18

Farming Simulator 2012 3D na Nintendo 3DS w ofercie CD Projekt

Farming Simulator 2012 3D, najnowsza odsłona bestsellerowej serii gier spod szyldu Farming Simulator ukaże się już w marcu wyłącznie na konsolach Nintendo 3DS! Przenośna wersja popularnego symulatora oferuje duży, otwarty świat z ogromną liczbą ciekawych miejsc, a rozbudowana sieć dróg pomoże dotrzeć nawet do najmniejszych i najbardziej odległych lokacji.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Farming Simulator 2012 3D, najnowsza odsłona bestsellerowej serii gier spod szyldu Farming Simulator ukaże się już w marcu wyłącznie na konsolach Nintendo 3DS! Przenośna wersja popularnego symulatora oferuje duży, otwarty świat z ogromną liczbą ciekawych miejsc, a rozbudowana sieć dróg pomoże dotrzeć nawet do najmniejszych i najbardziej odległych lokacji. Dynamiczny cykl dnia i nocy, zmienne warunki atmosferyczne zmuszają do dokładnego planowania zadań i powodują, że gra jest jeszcze bardziej realistyczna.

W Farming Simulator 2012 3D gracz przejmuje kontrolę nad małym gospodarstwem: rozbudowuje je, kupuje nowe grunty i rozwija park maszyn.Tryb kariery oferuje rozbudowany system zarządzania finansami, który pomoże rozwiązać wiele rolniczych problemów.

Aby zarabiać pieniądze, gracz musi jak najlepiej wywiązywać się z obowiązków farmera. Każde pole wymaga uwagi, a pszenica, kukurydza czy rzepak muszą być odpowiednio nawożone. Kiedy zaistnieje potrzeba wykonania kilku zadań naraz, gracz może skorzystać z pomocy wirtualnych asystentów kontrolowanych przez komputer. Za ich pracę trzeba będzie jednak zapłacić, a wcześniej przewidzieć ten wydatek w budżecie gospodarstwa.

Farming Simulator 2012 3D oferuje szeroką gamę maszyn, urządzeń i przyczep wprost od czołowych producentów sprzętu rolniczego.

W grze znaleźć można producentów ciągników i maszyn rolniczych, takich jak DEUTZ-FAHR, KRONE, HORSCH, AMAZONE, LEMKEN, ARCUSIN, KRAMPE, czy VOGEL & NOOT.

Farming Simulator 2012 3D w angielskiej wersji językowej trafi do sprzedaży 30 marca 2012 w cenie 129,99 PLN.