Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2020, 11:50

autor: AlexB

Farming Simulator 14 i 16 za darmo w Microsoft Store

W Microsoft Store można obecnie zdobyć za darmo aż pięć pełnych wersji gier. Są to Farming Simulator 14, Farming Simulator 16, Omega Rally Championship, Blackbeard's Cove oraz Spider Jet Flight - Shoot & Strike.

Mało Wam ostatnimi czasy gier rozdawanych za darmo na PC? Jeśli tak, to z odsieczą przychodzi Microsoft Store. Na tej platformie cyfrowej dystrybucji giganta z Redmond można zgarnąć bezpłatne egzemplarze aż pięciu produkcji. Oto one:

  1. Farming Simulator 14 – stworzona przez studio GIANTS Software kolejna odsłona popularnego cyklu produkcji, które pozwalają na prowadzenie gospodarstwa rolnego.
  2. Farming Simulator 16 – inna część serii symulatorów farmy, która również została przygotowana przez studio GIANTS Software.
  3. Omega Rally Championship – gra wyścigowa z widokiem z góry od studia nrXic. W jej ramach można zasiąść za kierownicą trzech klas samochodów i przemierzyć długie oraz wymagające trasy rajdowe.
  4. Blackbeard's Cove (będzie dostępne za darmo przez 5 dni) – gra symulacyjno-eksploracyjna, za stworzenie której odpowiada ekipa z TAS Systems. W produkcji poszukujemy skarbu legendarnego pirata Czarnobrodego.
  5. Spider Jet Flight - Shoot & Strike (będzie dostępne za darmo przez 3 dni) – produkcja studia Bright Dream Apps. W jej ramach możemy zasiąść za sterami jednego z trzech kosmicznych myśliwców i stanąć do walki z hordami przeciwników.
Farming Simulator 14 i 16 za darmo w Microsoft Store - ilustracja #1
Jeśli chcecie sprawdzić którąś ze starszych odsłon cyklu Farming Simulator, to Microsoft Store Wam to umożliwia.

Z innych interesujących wiadomości dotyczących darmowych gier - przypominamy, że wciąż na Steamie oraz konsolach PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One można zdobyć za darmo egzemplarz superbohaterskiej bijatyki Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition. Natomiast w Epic Games Store dostępna jest strategiczna przygodówka Pathway.

  1. Microsoft Store – strona główna