Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCiOSANDPSV3DS
Okładka Farming Simulator 2014 (iOS)

Farming Simulator 2014

Farming Simulator 14

Kolejna odsłona serii symulatorów rolniczych od studia Giants Software. W produkcji wcielamy się w farmera, który zajmuje się swoim gospodarstwem. Do zadań gracza należy m.in. zajmowanie się zwierzętami, sadzenie roślin, zbieranie plonów i sprzedawanie swoich produktów.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Farming Simulator 2014 (iOS)

data premiery gry:

15lis2013

iOS AND

21lut2014

PC

6cze2014

PSV 3DS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator 2014 to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów, w których zarządzamy gospodarstwem rolnym. Za projekt odpowiada studio Giants Software – autorzy poprzednich edycji.

Mechanika

W Farming Simulator 2014 gracz wciela się w poczatkującego rolnika, który musi rozwinąć swoje gospodarstwo. Podczas zabawy czeka go mnóstwo zadań. Przede wszystkim musi nauczyć się obsługiwać maszyny, w tym traktor, kultywator, kombajn, itd. W produkcji wykorzystano prawdziwe pojazdy uznanych producentów jak Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone, Krone i nie tylko. Wraz z postępami w rozgrywce otrzymujemy dostęp do kolejnych, ułatwiających życie urządzeń. Poszczególne maszyny wykorzystujemy do sadzenia, nawożenia i zbierania plonów, które następnie sprzedajemy, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczamy na dalszy rozwój naszego gospodarstwa. Dodatkowo 2014 należy także troszczyć się o zwierzęta hodowlane, w tym m.in. krowy.

Rozgrywka wbrew pozorom nie jest skierowana tylko do największych miłośników rolnictwa. Twórcy zatroszczyli się bowiem o szereg ułatwień, dzięki czemu radość z prowadzenia własnego gospodarstwa mogą czerpać także osoby niezaznajomione z tematem. Program na początku wyjaśnia wszystkie zasady rządzące grą, a w późniejszym czasie umożliwia np. zatrudnienie pomocnika, który za odpowiednią opłatą wyręczy nas w pracy.

Tryby gry

Farming Simulator 2014 umożliwia zabawę wyłącznie w trybie single player.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Farming Simulator 2014

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 2014

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Farming Simulator 14 i 16 za darmo w Microsoft Store
Farming Simulator 14 i 16 za darmo w Microsoft Store

wiadomość24 czerwca 2020

W Microsoft Store można obecnie zdobyć za darmo aż pięć pełnych wersji gier. Są to Farming Simulator 14, Farming Simulator 16, Omega Rally Championship, Blackbeard's Cove oraz Spider Jet Flight - Shoot & Strike.

Farming Simulator 2013 - sprzedano 2 mln egzemplarzy. Farming Simulator 2014 ukaże się 6 czerwca
Farming Simulator 2013 - sprzedano 2 mln egzemplarzy. Farming Simulator 2014 ukaże się 6 czerwca

wiadomość28 maja 2014

Wydawca gry Farming Simulator 2013, firma Focus Home Interactive, poinformował, że produkcja osiągnęła wielki sukces, sprzedając się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 2 mln egzemplarzy. Jednocześnie ujawniono pierwsze screeny z Farming Simulator 2014, który ukaże się 6 czerwca na konsolach PlayStation Vita i 3DS.

PSV
3DS
PC
iOS
AND