Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2017, 11:37

Farm Manager 2018 - polskie studio Cleversan pracuje nad rolniczą strategią ekonomiczną

Firma PlayWay i studio Cleversan Software zapowiedziały Farm Manager 2018, czyli strategię, która pozwoli na sprawdzenie się w biznesie rolniczym.

FARM MANAGER 2018 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Cleversan Software
  2. Wydawca: PlayWay
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: PC

Firma PlayWay zapowiedziała grę Farm Manager 2018, czyli strategię ekonomiczną, w której zajmiemy się zarządzaniem gospodarstwem rolnym. Produkcja zmierza wyłącznie na pecety, a pracuje nad nią łódzkie studio Cleversan Software. Na razie wydawca nie jest gotów podać planowanej daty premiery i ogranicza się do stwierdzenia, że nastąpi ona wkrótce.

Zgodnie ze standardami gatunku, na początku zabawy obejmiemy kontrolę nad małym gospodarstwem i naszym zadaniem będzie przeobrażenie go w rolnicze imperium. Gra zaoferuje ponad dwadzieścia typów upraw, obejmujących zboża, owoce i warzywa. Sadzenie oraz zbiory będziemy mogli przeprowadzać za pomocą rąk pracowników, jak i korzystając z różnorodnych maszyn. Konieczne będzie dbanie o rośliny, zarówno przed zbiorami (np. poprzez nawadnianie), jak i po nich, gdyż różne plony będą miały odmienne terminy przydatności.

Nie zabraknie także opcji hodowli zwierząt, nie tylko na mięso, ale również do np. produkcji mleka, jaj czy miodu. Przy okazji skorzystamy z usług weterynarzy i inseminatorów.

Do naszej dyspozycji oddanych zostanie prawie czterdzieści typów maszyn. Dostępne będą zarówno nowe modele, jak i tańsze używane, które mają być jednak bardziej skłonne do awarii. Ponadto podczas zabawy otrzymamy szanse skonstruowania kilkudziesięciu rodzajów budynków, wśród których znajdą się m.in. szopy, garaże i specjalistyczne przetwórnie, np. produkujące masło i sery z mleka z naszego gospodarstwa. Zabawę urozmaici system pogodowy, dzięki któremu na nasz biznes wpłyną powodzie, susze czy przymrozki. Podczas rozgrywki zmianom ulegać mają także pory roku.

Farm Manager 2018 zaoferuje kampanię, piętnaście samodzielnych scenariuszy oraz tryb swobodny, w którym nie będziemy mieli żadnych narzuconych z góry celów. Ponadto autorzy udostępnią narzędzia moderskie, pozwalające fanom na rozbudowę gry o nową zawartość.

  1. Oficjalna strona gry