Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2018, 13:45

Farm Manager 2018 - data premiery i edycja specjalna

Firma Cenega ogłosiła, że w jej planie wydawniczym znalazła się gra Farm Manager 2018. Strategia ekonomiczna łódzkiego studia Cleversan Software zadebiutuje 6 kwietnia na PC w polskiej wersji językowej.

FARM MANAGER 2018 W SKRÓCIE:
  • Producent: Cleversan Software;
  • Wydawca: Cenega/PlayWay;
  • Gatunek: strategia ekonomiczna;
  • Platforma: PC;
  • Premiera: 6 kwietnia 2018 r.

Ten rok zapowiada się na wyjątkowo udany dla wszystkich miłośników wirtualnego rolnictwa. W lutym w ramach wczesnego dostępu zadebiutował Cattle and Crops, natomiast za pięć dni na półkach sklepowych pojawi się Pure Farming 2018 od studia Ice Flames. Na horyzoncie widać również premierę Farming Simulator 19, czyli nowego przedstawiciela serii będącej prawdziwym tytanem na rynku symulatorów gospodarstwa. Mało? To co powiecie na rasową strategię ekonomiczną, w której zadaniem jest wybudowanie jak najbardziej efektywnej farmy? Taką grą jest Farm Manager 2018 od łódzkiego studia Cleversan Software i firmy PlayWay. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej w sierpniu ubiegłego roku, lecz mimo zapewnień o rychłym debiucie, przez niemal siedem miesięcy nie znaliśmy daty jej premiery. Zmieniło się to dopiero na początku marca, kiedy to twórcy ogłosili, że tytuł zadebiutuje wyłącznie na PC 6 kwietnia. To jednak nie koniec niespodzianek. Dziś firma Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, poinformowała, że Farm Manager 2018 znalazł się w jej planie wydawniczym. Tytuł pojawi się zatem w edycji pudełkowej i w polskiej wersji językowej równo ze światową premierą.

Młodzieży! Na traktory! - Farm Manager 2018 - data premiery i edycja specjalna - wiadomość - 2018-03-09
Młodzieży! Na traktory!

Na dzień debiutu firma Cenega przygotowała specjalną, pudełkową edycję premierową Farm Manager 2018. Prócz samej gry znajdzie się w niej kilka miłych prezentów – grafika drukowana w technologii soczewkowej, ukazująca zmianę pór roku; etui na płytę oraz drukowany kalendarz z zaznaczonymi najważniejszymi wydarzeniami i świętami rolniczymi. Wydanie to zostanie wypuszczone w limitowanej liczbie egzemplarzy i będzie sprzedawane do wyczerpania zapasów. Ponadto w sklepach pojawi się tzw. Pakiet Farmera, czyli zbiorcza edycja zawierająca Farm Manager 2018 oraz Polską Farmę 2017.

Pudełkowe wydanie Farm Manager 2018 w całej okazałości.

Fani tego typu produkcji mogą zatem powoli zacierać ręce, zwłaszcza że Farm Manager 2018 zapowiada się na całkiem interesującą pozycję. Zaoferuje on szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o produkcję rolną. Mowa tu zarówno o uprawach (20 rodzajów), jak i zwierzętach hodowlanych (9 gatunków). Ponadto gracze będą mogli zbudować ponad 40 różnych budynków gospodarczych i przetwórni oraz zakupić tyle samo specjalistycznych maszyn. Tytuł ma posiadać także zaawansowany system handlu i zarządzania pracownikami, 3 tryby zabawy, 15 scenariuszy z różnymi wyzwaniami, a także dynamiczne zmiany pogody oraz pór roku. Ponadto Farm Manager 2018 będzie posiadał pełne wsparcie dla modów, zatem o żywotność gry raczej nie ma się co martwić.