Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2022, 21:25

Far Cry 6 wkrótce otrzyma drugie duże DLC ze znanym fanom złoczyńcą

W Far Cry 6 wkrótce udamy się na wycieczkę po umyśle kolejnego złoczyńcy. Po epizodzie Vaasa z FC3 przyszła pora na „ulubieńca” z czwartej odsłony cyklu.

11 stycznia zadebiutuje Pagan: Control, drugie duże rozszerzenie do gry Far Cry 6. Dodatek zostanie udostępniony jednocześnie na wszystkich platformach, tj. PC (Epic Games Store i Ubisoft Store), konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S oraz w usługach streamingowych Google Stadia i Amazon Luna (via GamePress).

Tak jak w Vaas: Insanity udaliśmy się w głąb umysłu Vaasa z Far Crya 3, Pagan: Control zabierze nas na wyprawę po myślach i wspomnieniach Pagana Mina, z którym gracze zmierzyli się w czwartej odsłonie cyklu. Rozgrywka ponownie oprze się na elementach znanych z gier roguelite i – jak czytamy – połączy intensywną akcję z narracją.

Jak łatwo zgadnąć (i jak zapowiedziano dawno temu), Joseph: Collapse – trzecie i ostatnie rozszerzenie – skupi się na złoczyńcy z piątego FC, czyli Josephie Seedzie. Niestety, na razie podano jedynie, że premiera tego dodatku nastąpi „w tym roku”.