Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2021, 22:13

autor: Entelarmer

Far Cry 6 - Ubisoft chwali się nowościami, a YouTube zalały nieoficjalne gameplaye

Gameplaye z Far Cry 6 zalały Internet przed oficjalną premierą gry oraz pierwszymi recenzjami. Swoją cegiełkę dołożył też Ubisoft, który omówił nowości w grze.

Choć recenzje Far Crya 6 zostaną opublikowane dopiero w środę, nie musimy tak długo czekać na zobaczenie gry poza oficjalnymi zwiastunami. W sieci pojawiły się liczne i długie nagrania z „szóstki” zamieszczane przez osoby już obcujące z grą.

Do wyboru mamy zarówno „krótkie” filmiki prezentujące pierwsze kilkanaście minut w nowym Far Cryu, jak i ponad trzygodzinne sesje z tytułem oraz wszystko pomiędzy tym. Znalazł się też oficjalny materiał Ubisoftu, w którym twórcy omówili zmiany w tegorocznej odsłonie cyklu.

Klip podaje sporo informacji na temat nowości w „szóstce”, które bynajmniej nie ograniczają się do niedostępnego wcześniej ekwipunku. Oczywiście tego też nie zabraknie, o czym mogliśmy się już przekonać (vide nasza zapowiedź). Niemniej Far Cry 6 to także zmiany niemające nic (albo niewiele) wspólnego z walką.

  1. Uważasz, że Far Cry 6 zaszalał z arsenałem? 7 improwizowanych broni, które istniały naprawdę

Wspomniano choćby o bardziej zróżnicowanym zachowaniu wrogów. Większość żołnierzy z armii Antona Castillo nie zaatakuje nas pierwsza bez odpowiedniego pretekstu, na przykład wyciągniętej broni lub przebywania w zabronionej strefie. Co więcej, niektórzy z nich wcale nie podzielają wizji dyktatora i przy odrobinie zachęty (czytaj: łapówce) mogą wspomóc nas w taki czy inny sposób.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboxie One, PlayStation 5 i Xboxach Series X/S.

  1. Oficjalna strona gry Far Cry 6
  2. Graliśmy w Far Cry 6 - największa odsłona, ale czy najlepsza?