Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2018, 10:06

autor: Adrian Werner

Far Cry 5 – 27 minut kampanii i porównanie graficzne wersji konsolowych

W sieci pojawiły się ciekawe materiały wideo z Far Cry 5. Dzięki nim możemy obejrzeć m.in. 27 pierwszych minut rozgrywki i kampanii i zobaczyć porównanie graficzne pomiędzy różnymi wersjami konsolowymi gry.

FAR CRY 5 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 marca 2018 r.

Już tylko trzy dni dzielą nas od premiery Far Cry 5, czyli następnej odsłony popularnego cyklu FPS-ów z otwartym światem. Nic dziwnego zatem, że w sieci zaczyna pojawiać się coraz więcej świeżych materiałów wideo z tej produkcji. Najnowsze filmiki są jednak szczególnie godne uwagi. Jeden z nich, opublikowany przez kanał Arekkz Gaming, stanowi zapis 27 pierwszych minut kampanii fabularnej.

Kolejne trzy materiały przygotowane zostały przez serwis Candyland i oferują porównania graficzne – wersji na PlayStation 4 Pro i Xboksa One X, edycji na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro oraz wydań na Xboksa One i Xboksa One X.

Generalnie różnice nie są dramatyczne, ale wyższe rozdzielczości zdecydowanie wychodzą Far Cry 5 na dobre, zwłaszcza w zestawieniu Xboksa One z Xboksem One X. Niestety, wśród porównywanych wersji zabrakło pecetowej, więc na razie nie wiemy, czego mogą spodziewać się gracze komputerowi po swoim wydaniu.

Far Cry 5 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana została na 27 marca tego roku. Produkcja otrzyma lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Przypomnijmy na koniec, że samotnie przejście kampanii powinno zająć około 25 godzin, ale czas ten będziemy mogli znacząco wydłużyć dzięki licznym opcjonalnym zadaniom i wyzwaniom pobocznym. Sporo zabawy powinien dostarczyć również edytor Far Cry Arcade.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Far Cry 5 – fanatyczny kult ostrożności
  3. Wszystko o Far Cry 5 (data premiery, wymagania sprzętowe)