Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2012, 20:47

Far Cry 3 - nowy zwiastun i szczegóły edycji przedpremierowej

Firma Ubisoft coraz bardziej rozkręca kampanię promującą grę Far Cry 3, dzięki czemu regularnie publikowane są świeże informacje oraz materiały video. Tym razem wydawca uraczył nas nowym zwiastunem i ujawnił, jakich atrakcji mogą się spodziewać osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe.

Far Cry 3 - nowy zwiastun i szczegóły edycji przedpremierowej - ilustracja #1

Far Cry 3 zapowiada się na jedną z najciekawszych pierwszoosobowych strzelanek tego roku. Dlatego każdy pochodzący z niej materiał video jest godzien naszej uwagi. Firma Ubisoft wypuściła właśnie nowy efektowny zwiastun. Poza standardową rozwałką możemy w nim zobaczyć m.in. rekiny oraz scenę szybowania lotnią.

Przy okazji ujawniono jakie atrakcje czekają na graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Far Cry 3. Wydanie preorderowe nazwane zostało Lost Expedition Edition i zaoferuje dwie dodatkowe misje dla pojedynczego gracza. Według twórców powinny one starczyć na około czterdzieści minut zabawy. Ponadto, w trybie wieloosobowym będziemy mogli skorzystać z pochodzącego z okresu II wojny światowej pistoletu na flary japońskiej produkcji.

Przypomnijmy, że gra opowie historię Jasona Brody’ego, który znalazł się na opanowanej przed piratów i psychopatów tropikalnej wyspie. Jego przyjaciel zostaje zabity, a dziewczynę porywają lokalne bandziory. Naszym zadaniem będzie odbicie ukochanej i ucieczka z tego przeklętego miejsca.

Cechą rozpoznawczą serii zawsze było zapewnianie graczom sporej swobody działania i Far Cry 3 pozostanie wierny tej tradycji. Możliwe będzie zarówno ciche pozbawianie życia wrogów, jak i zabawa w stylu Johna Rambo, gdzie z okrzykiem bojowym wpadamy w sam środek obozu wrogów. Ciekawie zapowiada się również interakcja z lokalnymi zwierzętami. Niektóre z nich posłużą nam za pożywienie, a inne spróbują na nas zapolować.

Far Cry 3 tworzony jest z myślą o PlayStation 3, Xbox 360 oraz pecetach. Graczy komputerowych powinna ucieszyć wiadomość, że ich wersja zaoferuje ładniejszą grafikę niż konsolowe. Premiera gry zapowiadana jest na 6 września tego roku.

  1. Piekło w tropikach, czyli Far Cry 3
  2. Far Cry 3 - E3 2011 - pierwsze spojrzenie
  3. Far Cry 3 - zapowiedź video