Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2019, 11:45

autor: Aquma

Fani Halo zbombardowali studio 343 Industries… pizzą

Fani serii Halo postanowili podziękować deweloperom z 343 Industries za zapowiedź pecetowej wersji Halo: The Master Chief Collection, wysyłając do firmy pizzę. Bardzo, bardzo dużo pizzy.

Pracownicy 343 Industries błagają o litość. - Fani Halo zbombardowali studio 343 Industries… pizzą - wiadomość - 2019-03-14
Pracownicy 343 Industries błagają o litość.

Niedawna zapowiedź pecetowego wydania Halo: The Master Chief Collection spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony fanów marki – nie tylko dzięki zawartości wspomnianej kolekcji, ale też faktowi, że gra ukaże się zarówno w Windows Store, jak i na platformie Steam. Jeden z użytkowników forum Reddit postanowił wyrazić swoją wdzięczność poprzez wysłanie pizzy pierwszemu deweloperowi, który odpowie w jego wątku. Pomysł szybko został podchwycony przez innych, a biuro 343 Industries zostało dosłownie zbombardowane pudełkami z jedzeniem.

Placków było tak dużo, że w pewnym momencie Brian Jarrard, odpowiedzialny w firmie za zarządzanie społecznością (i równocześnie będący pierwszą osobą, która zgłosiła się po swój posiłek na wspomnianym forum), był zmuszony opublikować na Twitterze „rozpaczliwą prośbę” o niewysyłanie kolejnych paczek.

Społeczność Halo jest niesamowita. My też jesteśmy podekscytowani! Proszę, nie wysyłajcie już pizzy do 343 Industries. Nie ma recepcjonisty budynku, więc sprawa staje się coraz trudniejsza logistycznie, a my naprawdę nie chcemy, aby jedzenie się marnowało – czytamy.

Pomimo sporych „mocy przerobowych” i wsparcia wszystkich osób obecnych w budynku, deweloperzy nie byli w stanie poradzić sobie z nadsyłanym jedzeniem.

Na pewno zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie marnować żywności - na razie pomaga cały budynek, ale więcej już nie potrzebujemy. Mam nadzieję, że to się skończy (nigdy nie myślałem, że wypowiem te słowa) – czytamy w kolejnym tweecie Briana Jarrarda.

Myślę, że niejedno studio deweloperskie chciałoby, by któregoś dnia jego głównym problemem była właśnie taka klęska urodzaju. Kto wie, być może fani Halo zapoczątkują nową, zabawną tradycję w naszej branży?

  1. 343 Industries – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.